انتخابات ریاست جمهوری
1389/09/14 10:22:00
سرویس سیاسی

طرح کاهش مالیات‌ها در سنای آمریکا رد شد

**سنای آمریکا در جلسه شب گذشته خود دو طرح توسعه کاهش مالیات‌ها را رد کرد.

به گزارش خانه ملت به نقل از بلومبرگ،پس از ادامه گفت‌وگوهای میان رهبران دموکرات و جمهوری‌خواه و مقام‌های کاخ سفید درباره لایحه کاهش مالیات‌ها سرانجام این طرح با رای بالای سناتورهای مجلس سنا رد شد.

سناتورها و کارشناسان مالیاتی در آمریکا بر این باور بودند در صورتی که این طرح تصویب شود و به مرحله اجرا برسد بازار با کاهش نرخ مواجه خواهد شد.

این لایحه پیش از این توسط گروه کارشناسان تایید شده بود و بر اساس آن طرح کاهش مالیات‌ها به طور وسیعی برای مشاغل آزاد اجرا خواهد شد و در مرحله بعد این طرح برای زوج‌ها اجرا خواهد شد.

در نشست دو شب گذشته رهبران کاخ سفید و کنگره آمریکا مقرر شد معافیت‌های مالیاتی بسیاری از مردم آمریکا از جمله ثروتمندان این کشور تا پایان ماه جاری میلادی از دستور کار خارج شود.

بر اساس مذاکرات صورت گرفته، مزایای بیمه بیکاری برای هزاران تن از مردم آمریکا و نیازمندان این کشور طبق چارچوبی همچنان تمدید خواهد شد.

بر اساس مصوبه مجلس سنای امریکا مقرر شد، طرح کاهش مالیات ها که در سال 2001 و 2003 میلادی توسط "جورج بوش" رئیس‌جمهور وقت آمریکا تایید شد تا پایان ماه جاری میلادی از مرحله اجرا بیرون خواهدآمد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet