هدر اصلی
1386/05/15 14:58:00
سرویس صحن
تذکرات کتبی:

تعدادی از نمایندگان نسبت به دریافت مبالغ قابل توجه برای داوری و چاپ مقالات علمی در مجلات تذکر دادند

تعدادی از نمایندگان به وزیر علوم در خصوص جلوگیری از دریافت مبالغ قابل توجه برای داوری و چاپ مقالات علمی و پژوهشی در مجلات علمی و پژوهشی وابسته به آن وزارت تذکر دادند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خانه ملت، غلامعلی حدادعادل تذکرات کتبی نمایندگان به دولت و مسئولین اجرایی را به شرح ذیل قرائت کرد:

قدرت الله علیخانی نماینده بوئین زهرا و آوج به وزیر آموزش و پرورش در خصوص جلوگیری از فروش مدارس روستاهای منطقه طارم سفلی قزوین و بازپس گیری مدارس فروخته شده.

ابراهیم کارخانه‌ای نماینده همدان به وزیر آموزش و پرورش در خصوص اتخاذ راهکار و برنامه‌ریزی صحیح برای رعایت شان و جایگاه معلمان در پرداخت کمک‌های غیرنقدی و به وزرای بازرگانی و جهاد کشاورزی در خصوص اقدام جدی و اتخاذ راهکار مناسب و هماهنگ به منظور کاهش نقش واسطه‌ها در افزایش غیر منطقی قیمت محصولات کشاورزی در مقایسه با قیمت‌های اولیه خرید از کشاورزان و به وزیر راه و ترابری در خصوص تسریع در احداق و بهره برداری از آزاد راه ساوه - همدان با توجه به جدول زمانی مصوبات سفر مقام معظم رهبری به همدان.

عشرت شایق نماینده تبریز به وزیر راه و ترابری در خصوص رسیدگی عاجل به وضعیت نامناسب تاخیر و کم شدن محسوس پروازهای تبریز و به وزیر مسکن و شهرسازی در خصوص رسیدگی عاجل به طرح‌های نیمه تمام  روستاهای بخش مرکزی تبریز، آذرشهر و اسکو و بررسی اخذ مبالغ فراوان تحت عناوین مختلف جهت پروانه موقت دادن سهمیه سیمان توسط بنیاد مسکن.

حمید زنگنه نماینده اهواز به وزیر مسکن در خصوص تسریع در رسیدگی به وضعیت طرح‌های مسکن اجاره به شرط تملیک در کشور به خصوص استان خوزستان و به وزیر صنایع و معادن در خصوص تسریع در رسیدگی به وضعیت مالی نگران کننده فولاد کشور در جهت جلوگیری از واردات آهن آلات.

رستمی نماینده قوچان به وزیر نفت در خصوص رفع مشکل سوخت کشاورزان، تولیدکنندگان، پزشکان و حمل و نقل شهری و روستایی.

فخرالدین حیدری نماینده لنگرود به وزیر نفت در خصوص لزوم تسریع در گازرسانی به روستاهای استان گیلان به خصوص روستاهای شهرستان لنگرود و به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص ضرورت پرداخت وام طرح‌های زودبازده به سرمایه گذاران گیلان به خصوص لنگرود.

حمیدرضا حاجی بابایی نماینده همدان به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص جلوگیری از تملک بی رویه زمین‌های کشاورزی و به وزیر بازرگانی در خصوص کنترل افزایش بی رویه قیمت‌ها در استان همدان.

اسماعیلی نماینده هشترود به وزیر بازرگانی در خصوص رسیدگی و رفع بلاتکلیفی تولیدکنندگان گندم شهرستان‌های هشترود.

حشمت الله فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب به وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در خصوص رهایی مردم زواره کوه اسلام آباد غرب از بلاتکلیفی با تامین حقوق تاریخی آنها در منطقه زندگی خود و به وزیر علوم در خصوص اجرای کامل مصوبه استانی دولت در انتقال یک دانشکده از دانشگاه رازی به شهر اسلام‌آباد غرب تا مهر ماه 86 .

نعمت زاده و رعیت، ستار هدایت خواه، روحی، فروزش، رحمانی، زنگنه، خوش چهره، نفیسه فیاض بخش، هاجر تحریری، نیک صفت، فاطمه آجورلو نمایندگان قائمشهر، سوادکوه، بویراحمد، بابلسر، زاهدان، تاکستان، اهواز، تهران، رشت و کرج به وزیر علوم در خصوص جلوگیری از دریافت مبالغ قابل توجه برای داوری و چاپ مقالات علمی و پژوهشی در مجلات علمی و پژوهشی وابسته به آن وزارت.

منصوری نماینده رامیان به وزیر کشور در خصوص ضرورت بازگشایی جاده و راه ارتباطی مردم روستاهای شهرستان آزادشهر و بخش چشمه ساران پس از 24 ساعت از وقوع سیل.

مرتضی تمدن نماینده شهرکرد به وزیر کشور در خصوص تعیین تکلیف مرز شمالی استان چهارمحال و بختیاری و استان اصفهان در مجاورت سد زاینده رود برای جلوگیری از هرگونه تبعات بعدی.

محمد عباسپور، جهانگیرزاده و فتاحی نمایندگان ارومیه به وزیر کشور در خصوص پرداخت خسارت وارده به آسیب دیدگاه ناشی از سیل و سرمازدگی به روستاییان و کشاورزان و باغداران آذربایجان غربی در سال 84 به خصوص ارومیه.

حسن مرادی نماینده اراک به وزیر کشور در خصوص لزوم ارتقای بخش خنداب به فرمانداری با توجه به گذشت بیش از سه سال از طرح موضوع در کمیسیون سیاسی و دفاعی هیات دولت.

حیدر پور نمانیده شهرضا و سمیرم سفلی به وزیر رفاه و تامین اجتماعی در خصوص لزوم پرداخت بدهی‌های سازمان‌های تامین اجتماعی و بیمه خدمات درمانی به هیات امنای ارضی بیماران.

قمی، تابش، جبارزاده، اعلمی، محمدی، مظفری، اسماعیل زاده، امیری، اللهیاری، امینی، وزیری، صدیقی، فروزش، گرامی مقدم، پیرموذن، محسنی، نصیری، قدرت الله علیخانی، صادق زاده، مودب پور، سجادیان، صادق دقیقی، شجاع پوریان، مشیری، حق شناس، محمد علیخانی، شهبازخانی، نوروز زاده، مروتی، جلودار زاده، نمایندگان پاکدشت، اردکان، تبریز، پاوه، نیشابور، فلاورجان، زرند، کرمانشاه، کهنوج، بناب، زاهدان، بجنورد، اردبیل، نوشهر، بوئین زهرا، رشت، خواف، آستانه اشرفیه، بهبهان، بندرعباس، بندر انزلی، قزوین، ملایر، اسفراین، خلخال و تهران در خصوص ضرورت تشکیل کمیته ویژه برای بررسی وضعیت دانشجویان زندانی دانشگاه امیرکبیر و سازمان ادوار تحکیم وحدت.

امیر خسنخانی، یحیی زاده، تابش، پاکنژاد، محصل همدانی، نمایندگان فردوس، تفت، اردکان، یزد، بافق به رئیس جمهور در خصوص صدور دستور تسریع در انتصاب استاندار یزد با توجه به معطل ماندن 5 ماه استانداری.

حسین فرهنگی و علی اکبر آقایی نمایندگان تبریز و سلماس به رئیس جمهور در خصوص ضرورت سرمایه گذاری فعال دولت در حمل و نقل هوایی از حمل درآمدهای ارزی.

حسین محجوب نماینده تهران به رئیس جمهور در خصوص دستور جلوگیری از فعالیت‌های مخرب تفکیک زباله در بخش کهریزک به خصوص روستای قمصر توسط عده‌ای سودجو و به وزیر راه و ترابری در خصوص رفع مشکل 4 خطه نمودن جاده ارتباطی بزرگراه آزادگان به احمد آباد مستوفی با توجه به حوادث بی شمار رانندگی.

سادات موسوی نماینده مبارکه به وزیر تعاون در خصوص اجرای کامل قانون تعاون و جلوگیری از دخالت غیر قانونی و اعمال نظرهای فراقانونی عوامل آن وزارتخانه در امور تعاونی‌ها و مجامع عمومی و مسکن.

پرویز سروری نماینده تهران به وزیر بهداشت و درمان در خصوص ضرورت توجه به سلامت مراجعان و بیماران در بیمارستان امیراعلم تهران و جلوگیری از معطل ماندن بیماران زیر بیهوشی به علت قطع برق و نبود برق اضطراری.

محمدرضا میرتاج الدینی نماینده تبریز به وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی و صنایع و معادن در خصوص لزوم رسیدگی به مشکلات صنعت چاپ و برنامه‌‌ریزی جامع برای رفع معضلات این صنعت و حمایت از نوسازی آن.

میرتاج الدینی، شیخ الاسلام، سروری، سودانی، جویجری، دانشیار، عباسی نمایندگان تبریز، تهران، اهواز، بندر ماهشهر و محلات،‌ لزوم حفظ منافع ملی در قرارداد گاز با پاکستان و هند مرسوم به قرارداد صلح بویژه در خصوص قیمت و مدت تعهد فروش گاز.

حسینی نماینده زنجان به وزرای نفت و ارتباطات در خصوص پاسخگویی به علت عدم صدور و تحویل کارت سوخت و سوء استفاده‌های کلان از کارت‌ها توسط بعضی از ماموران و ضعف مدیریت اداره پست زنجان در ارائه خدمات و به وزیر نیرو در خصوص پرداخت مطالبات 70 میلیارد تومانی شرکت ایران ترانسفو و تامین مواد اولیه تولید و جلوگیری از تعطیلی این کارخانه و به وزیر اقتصاد در خصوص توسعه و تجهیز گمرک استان زنجان و تکمیل زیرساخت‌های آن از جمله احداث و تجهیز انبار و امکانات بارگیری و احداث خانه‌های سازمانی.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet