هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پولادی خواستار شد

توجه بیشتر به مهران

سرویس اقتصادی
**نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان چرداول، مهران و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی با محمدی معاون وزیر اقتصاد و رئیس گمرک کشور و معاونان گمرک تشکیل جلسه داد.
دوشنبه 15 آذر 1389 ساعت 11:02

"شاپور پولادی"نماینده مردم ایلام، ایوان، شیروان چرداول، مهران و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با هفته نامه طنین غرب ایلام طی این جلسه اظهار داشت:با توجه به اینکه مرز مهران به‌عنوان مرز رسمی و بین‌المللی کشور مطرح است و نزدیکترین و امن‌ترین مرز به عتبات عالیات جهت تردد زوار و مبادلات تجاری با کشور عراق و بازارهای منطقه محسوب می‌شود خواستار توجه بیشتر به این منطقه هستیم. 

وی افزود: ایجاد زیرساخت‌های لازم برای مهران به‌عنوان دروازه واردات کالاها به کشور هم دارای صرفه اقتصادی است و هم ظرفیت‌های اشتغالزایی در استان و شهرستان ایجاد می‌نماید و از این جهت ایجاد ساختمان و تأسیسات مورد نیاز گمرک و رفع موانع برای تسهیل و افزایش حجم واردات و صادرات ضروری می‌نماید.

رئیس کل گمرک نیز در این جلسه ضمن تأیید، خواستار نهایت مساعدت در راستای توسعه و تهیه امکانات گمرک و ایجاد انبار و اجرای مصوبات دولت شد. همچنین مقرر شد  معاون گمرکی در اولین فرصت به منطقه مأمور و ضمن بررسی مشکلات زمینه اقدامات لازم را فراهم آورند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000