هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زمانی:

حق ایران در استفاده از انرژی هسته‌ای نباید در مذاکره با 1+5 بحث شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
**سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت که انرژی هسته‌ای حق مسلم ایران است لذا در مذاکرات ایران با 1+5 نباید این موضوع مورد بحث قرار گیرد.
دوشنبه 15 آذر 1389 ساعت 14:55

سید جواد زمانی نماینده کنگاور و سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس در گفت‌وگو با فارس در خصوص محورهای مذاکره ایران با 1+5، اظهار داشت: گفت‌وگو و مذاکره مسئله‌ و مشکلی ندارد اما نباید در خصوص حق ایران درباره انرژی هسته‌ای گفت‌وگو شود چرا که این موضوعی تمام شده، مسلم و واضح است.

وی با تاکید بر حق ایران در بحث انرژی هسته‌ای خاطرنشان کرد: بر این اساس حق قانونی ایران در این زمینه نباید مورد بحث قرار گیرد چرا که وقتی این موضوع حق همه کشورها پس حق ایران نیز هست.

نماینده کنگاور در مجلس یادآور شد: البته ممکن است مسائلی که از نظر آنها شفاف نیست و یا ابهاماتی دارند در این نشست مشترک مطرح شود و حتی ایران می‌تواند گفت‌وگویی را مطرح کرده که چرا وقتی ایران از حق خود استفاده می‌کند آنها کارشکنی‌ها کرده و سنگ اندازی‌ می‌کنند.

وی ادامه داد: یکی دیگر از مواردی که باید در این مذاکره‌ها مطرح شود، خواسته‌های ایران در زمینه تحریم‌های موجود، کارشکنی‌ها علیه ایران و برخی از شایعه‌ها و تخریب ذهنیت‌هاست.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000