هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
روز جمعه وارد تهران می‌شوند

سفرنمایندگان زن پارلمان اروپا به ایران

سرویس بین الملل
**عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از سفر تعدادی از نمایندگان زن پارلمان اروپا به تهران در روز جمعه خبر داد.
سه‌شنبه 16 آذر 1389 ساعت 12:16

"لاله افتخاری" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اعلام این خبر افزود: سفر این نمایندگان پارلمان اروپا به تهران پس از آن صورت می گیرد که تعدادی از این نمایندگان پیش از این برای سفر به جمهوری اسلامی ابراز تمایل کرده بودند که این موضوع در فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی مطرح و با سفر این نمایندگان به ایران موافقت شد.

نماینده تهران، ری شمیرانات و اسلامشهر درباره دستورکارهای این نمایندگان زن پارلمان اروپا در سفر به جمهوری اسلامی ایران، گفت: این نمایندگان در سفر به تهران روز شنبه با اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی دیدار می کنند.

وی همچنین دیدار با علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به همراه دیدار با دیگر مسئولان کشور را از دیگر برنامه های  نمایندگان پارلمان اروپا در سفر به تهران عنوان کرد.

افتخاری بحث درباره موضوعات مختلف مربوط به مسائل زنان و دیگر مسائل مربوط  به کشور را از اهداف سفر این نمایندگان پارلمان اروپا به تهران عنوان کرد.

وی تعدادی روزهای اقامت این هیات پارلمانی اروپا به تهران را که از روز جمعه هفته جاری آغاز می‌شود را بیش از سه روز اعلام کرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000