شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون انرژی در واکنش به شایعات غیر استاندارد بودن بنزین ایران؛

بنزین تولید داخل با بنزین وارداتی قابل رقابت است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی، گفت: کیفیت بنزین تولید پالایشگاه های پتروشیمی در مقایسه با بنزین وارداتی چیزی کم ندارد و قابل رقابت است.
سه‌شنبه 16 آذر 1389 ساعت 12:26

مجید ناصری نژاد نماینده شادگان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان افزود: در جلسه مشترک کمیسیون انرژی با کارشناسان حوزه انرژی براین موضوع که بنزین تولید پالایشگاه های پتروشیمی در مقایسه با بنزین های وارداتی قابل رقابت است و هیچ چیز کمتر ازآنها ندارد تأکید شد.

عضو کمیسیون انرژی همچنین تصریح کرد: با توجه با تحریم های غرب و شانتاژهای خبری بیگانگان در رابطه با ایران و موضع گیری های دشمنان علیه کشور، به لطف خدا توانسته ایم بنزین را در داخل کشور تولید کنیم و به خودکفایی و بی نیازی از واردات خارجی دست یابیم.

ناصری نژاد همچنین اظهار داشت: با تولید سوخت داخلی توانسته ایم تحریم ها را دور بزنیم و در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کنیم لذا این اقدامی شجاعانه و در خور ستایش است که باید مورد لطف و توجه بیشتری قرار گیرد.

نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: تولید داخلی بنزین اقدامی با ارزش و بسیار مهم است و نباید با ایجاد شائبه و شانتاژهای خبری این اقدام مهم جوانان ایرانی را کم ارزش جلوه داد و به مقایسه آن با تولیدات خارجی پرداخت.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000