هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مجلس مصوب کرد:

جذب نیروی انسانی رسمی و پیمانی براساس قانون مدیریت خدمات کشوری

سرویس صحن
**باتصمیم نمایندگان مجلس به کارگیری نیروی انسانی رسمی و پیمانی، به دستگاه‌های اجرایی براساس قانون مدیریت خدمات کشوری شد.
سه‌شنبه 16 آذر 1389 ساعت 15:20

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان مجلس عصر روز سه شنبه در ادامه بررسی مواد مراعی مانده از لایحه برنامه پنجم توسعه مقرر کردند؛ هرگونه به کارگیری نیروی انسانی رسمی و پیمان، در دستگاه های اجرایی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری است.

براساس تبصره ای از این ماده تعداد مجوزهای استخدامی برای هرسال در سقف اعتبارات مصوب با رعایت مفاد بند "ب" ماده 24 قانون مدیریت خدمات کشوری به پیشنهاد مشترک معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و معاونت به تصویب شورای توسعه مدیریت خواهد بود.

در ادامه مقرر شد، معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، رئیس شورای مذکور و معاونت به عنوان عضو شوراهای موضوع این قانون تعیین شدند.

در تبصره دیگری از این ماده تصریح شده است، در بند "ج" ماده 24 قانون مدیریت خدمات کشوری، مشاغل حاکمیتی مناطق کمتر توسعه یافته و همچنین بند "ج" ماده 19 این قانون که مشمول حکم بند ب ماده 24 این قانون است و اجرای قانون تعیین تکلیف معلمان حق التدریسی و نهضت سوادآموزی و وزارت آموزش و پرورش مصوب 15/7/1388 مجلس شورای اسلامی و اصلاحیه های بعدی آن از مفاد این ماده مستثنی است.

نمایندگان مجلس با 163 رای موافق، 5 رای مخالف و 3 رای ممتنع به تصویب رسید.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000