شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

آلودگی هوای تهران در جلسه امروز مجمع نمایندگان تهران بررسی شد

سرویس کمیسیون ها
**آلودگی‌ هوای تهران و مشکلات بخش آب و فاضلاب این استان در جلسه امروز مجمع نمایندگان استان تهران با حضور مسئولان بررسی شد.
چهارشنبه 17 آذر 1389 ساعت 18:30

"لاله افتخاری" عضو مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به جلسه امروز عصر این مجمع در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، اظهار کرد: ما در این جلسه میزبان 2 گروه بودیم که بخش اول به مسئولان استانداری و متولیان سالم‌سازی هوای تهران اختصاص داشت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامهشر در مجلس، با تاکید بر اینکه بحث آلودگی هوای تهران به یکی از معضلات بزرگ تبدیل شده است، گفت: در این رابطه مسئولان گزارش‌هایی از پیگیری‌های صورت گرفته برای جلوگیری و پیشگیری از آلودگی هوای تهران ارائه کردند که قابل قبول بود، البته در این میان پیشنهادها و صحبت‌هایی مطرح شد که قرار شد پیگیری‌های لازم در این‌باره انجام شود.

وی همچنین به بخش دوم این جلسه اشاره کرد و افزود: این نشست بازهم با حضور استاندار و مسئولان آب و فاضلاب استان تهران و شهرستان‌های آن به خصوص شهرها و شهرک‌های جدید بود که به روند کار دراین حوزه پرداخته شد.

افتخاری تصریح کرد: وضعیت کلی فاضلاب‌های استان تهران، سدها و کانال‌های آبرسانی، بودجه‌ها و همچنین وام‌های گرفته شده از صندوق بانک اسلامی، بحث‌هایی بودند که در این جلسه بررسی شدند.  

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000