هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فروزش:

استانی شدن انتخابات،ارتباط نمایندگان با مردم را نزدیک‌تر می‌کند

سرویس سیاسی
**نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت:استانی شدن انتخابات موجب خواهد شد مردم با نمایندگان ارتباط راحت‌تر و نزدیک‌تری داشته باشند.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389 ساعت 10:06

"پیمان فروزش "در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص طرح استانی شدن انتخابات مجلس اظهارداشت:در حال حاضر مردم تنها با نماینده یک بخش کوچک در ارتباط هستند در حالی که با استانی شدن انتخابات این ارتباط به نحو موثری افزایش می یابد. 
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:استانی شدن انتخابات به معنی این است که نمایندگان از درگیر شدن با مسایل جزیی خارج می شوند و به مسایل  کلان می پردازند.
وی به مزایای استانی شدن انتخابات پرداخت و افزود:از دیگر مزایای استانی شدن انتخابات می توان به مشخص شدن و بارزشدن مشکلات زیرساختها در استان و تلاش همه جانبه در رفع آن اشاره کرد.
فروزش خاطرنشان کرد:نمایندگان مردم در مجلس نباید با نوشتن نامه به وزارتخانه و اداره ها  در صدد ایجاد شغل بر ای موکلانشان باشند بلکه باید به وظایف اصلی خود که همانا قانونگذاری ونظارت است،برسند.
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:اگر طرح استانی شدن انتخابات در مجلس مطرح شود این طرح با اکثریت آرا به تصویب نمایندگان خواهد رسید.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000