هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابراهیمی با اشاره به مذاکرات پیش رو با 1+5 در استانبول:

اگر فضای مذاکره به سمت بیانیه تهران برود نتیجه خوبی خواهد داشت

سرویس سیاسی
**نایب رئیس کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با مثبت ارزیابی کردن مذاکرات ایران با گروه 1+5 در ژنو، اعلام کرد: اجمالا توافقات دو طرف هرچند که خانم اشتون به عهدش وفا نکرد، خوب بود.
شنبه 20 آذر 1389 ساعت 10:09

"حسین ابراهیمی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در ارزیابی از مذاکرات ایران با گروه 1+5 که 15 و 16 آذرماه در ژنو سوئیس برگزار شد، گفت: تا اینجای مذاکرات، مذاکرات خوبی بود، جمهوری اسلامی از مواضع‌اش کوتاه نیامد، هر چند که خانم اشتون به عهدش وفا نکرد و اجمالا به توافقات خوبی رسیدیم.

نماینده بیرجند و درمیان با اظهار اینکه توافقات حاصله در ژنو می تواند مبنای خوبی برای ادامه مذاکرات در استانبول ترکیه باشد، خاطرنشان کرد: فضای مذاکره با گروه 1+5 آرام آرام دارد به این سمت می رود که بیانیه تهران مورد مذاکره قرار گیرد که اگر مذاکرات به این سمت برود نتیجه خوبی در پی خواهد داشت.

پس از برگزاری سه دور مذاکره میان نمایندگان ایران و گروه 1+5 در شهر ژنو سوئیس، دو طرف توافق کردند؛ دور بعدی مذاکرات اواخر ژانویه(بهمن ماه) در شهر بندری استانبول ترکیه با هدف «گفتگو برای همکاری» و «یافتن زمینه های مشترک همکاری» برگزار شود

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000