هدر اصلی
1389/09/28 12:50:00
سرویس صحن

بیانیه فراکسیون اهل سنت در محکومیت اقدام تروریستی چابهار

**نمایندگان عضو فراکسیون اهل سنت با محکوم کردن اقدام تروریستی تاسوعای چابهار در این مورد بیانیه ای صادر کردند که در جلسه علنی امروز از سوی یعقوب جدگال نماینده چابهار قرائت شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، اعضای فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز ضمن بیانیه ای که توسط نماینده چابهار قرائت شد این اقدام تروریستی را محکوم کردند.

متن این بیانیه به شرح زیر است: دست ناپاک کج اندیشان از خدا بی خبر که نه شیعه هستند و نه سنی بار دیگر از آستین استکبار جهانی خارج شد و این بار نیز برادران، خواهران و فرزندان شیعه و سنی این مظلومان را نشانه رفت تا به خیال باطل خود با ایجاد تفرقه در کشورهای مسلمان از جمله ایران اسلامی زمینه خروج استکبار را از باتلاق ایجاد شده علیه آنان در جامعه جهانی را فراهم نماید. ضمن تسلیت این ضایعه بزرگ به ملت شهیدپرور ایران خانواده های داغدار سیستان و بلوچستان، انشاءالله با هوشیاری علما، ملت های مسلمان، دانشمندان و آحاد جامعه و مسلمانان شیعه و سنی در کشور و دنیا به زودی منشا فتنه استکبار جهانی که در راس آنان آمریکا و اسرائیل جنایتکار بودند و عوامل این جنایت تروریستی در داخل و خارج از کشور شناسایی و با قاطعیت مقامات و نیروهای نظامی و امنیتی شاهد برخورد و محاکمه عاملان این جنایت غیرانسانی باشیم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

فراکسیون نمایندگان اهل سنت مجلس شورای اسلامی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet