هدر اصلی
1389/09/28 13:03:00
سرویس اقتصادی
ثروتی با تاکید بر ارائه هر چه سریعتر لایحه بودجه سال 90:

خطوط کلی برنامه پنجم برای تدوین لایجه بودجه مشخص شده است

**عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که دولت باید هر چه سریعتر لایحه بودجه را به مجلس ارائه کند خاطرنشان ساخت: هر چه لایحه با تاخیر ارائه شود موجب خواهد شد قوانین با سرعت بیشتر و دقت کمتر تصویب شده و خود دولت را در مرحله اجرا با مشکل روبرو کند.

"موسی الرضا ثروتی" نماینده بجنورد، جاجرم ،گرمه و سملقان در گفتگو با خبرنگار خانه ملت درخصوص تاخیر دولت در ارائه لایحه بودجه سال 90 اظهار داشت: بودجه باید 15 آذر به مجلس ارسال می شد و اینکه دولت این لایحه را هنوز ارائه نکرده است ممکن است به دلیل مشکلاتی در تهیه و تدوین این لایحه باشد.

وی افزود: با این وجود دولت هر چه سریعتر لایحه را به مجلس بیاورد فرصت نمایندگان برای بررسی و انجام کار کارشناسی بر روی آن بیشتر خواهد بود و مطمئنا خروجی کار بهتر و کاملتر خواهد بود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه درخصوص اظهارات معاون پارلمانی رئیس جمهوری مبنی بر این که دولت دو هفته بعد از ارائه لایحه برنامه پنجم، لایحه بودجه را به مجلس ارسال می کند گفت: خطوط کلی برنامه پنجم مشخص است، به هر حال کلیات این برنامه تصویب شده است و مشکل خاصی برای تهیه و تدوین و لایحه بودجه براساس این برنامه وجود ندارد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: هر چه دولت در ارائه برنامه تاخیر کند، قوانین با سرعت بیشتر و دقت کمتر تصویب می شود و نظرات و دیدگاه های کارشناسان در آن لحاظ نمی شود . حتی ممکن است این قوانین در مرحله اجرا، دولت را با مشکل روبرو سازد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet