هدر اصلی
1389/09/28 19:01:00
سرویس کمیسیون ها
ثروتی:

به دلیل سفر لاریجانی دستور کار کمیسیون برنامه و بودجه تغییر کرد

**عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: به دلیل سفر رئیس مجلس به مشهد بررسی تبصره ماده ۸۲ آیین نامه داخلی مجلس به روز دیگر موکول شد.

"موسی‌الرضا ثروتی" در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از تشکیل جلسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خبر داد و گفت: طبق دستور کار قرار بود درباره تبصره ماده 82 آیین نامه تصمیم گیری شود، اما به دلیل سفر لاریجانی این موضوع به زمان دیگر موکول شد.

نماینده مردم بجنورد تصریح کرد: بررسی این تبصره باید با حضور اعضای هیات رئیسه مجلس صورت می گرفت و از آنجا که لاریجانی تاکید کرده بود او نیز باید حضور داشته باشد بررسی این تبصره از دستور کار کمیسیون خارج شد.

به گفته این نماینده اعضای کمیسیون بر سر موضوعاتی چون لایحه اصلاح جزء الف-2 بند 8 قانون بودجه سال 1389 کل‌ کشور و مواد ارجاعی طرح نفت و گاز بحث و گفت‌وگو کردند و تصمیم‌گیری بر سر این دو مسئله به هفته آینده موکول شد.

بر اساس تبصره ماده 82 آیین نامه داخلی، مقرری و هزینه‌های نمایندگی در هر سال در جلسه مشترک هیأت رئیسه با کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با رعایت مقررات مالی مجلس به تصویب می‌رسد.

 نمایندگان مجلس می‌توانند حقوق و مزایای خود را از مجلس دریافت کند. پیش از تصمیم مجدد در هر دوره به صورت علی‌الحساب مطابق مصوبه دوره قبل عمل می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet