انتخابات ریاست جمهوری
1387/04/31 13:23:00
سرویس اقتصادی

موافقت رهبر معظم انقلاب با تداوم سرپرستی صمصامی در وزارت اقتصاد تا زمان شروع به کار مجلس

معاون حقوقی و امور مجلس رییس جمهوری، اعلام کرد: به دنبال نامه دکتر محمود احمدی نژاد رییس جمهوری به مقام معظم رهبری در خصوص ادامه سرپرستی "حسین صمصامی"‌ در وزارت امور اقتصادی و دارایی تا زمان شروع به کار مجلس، ‌ایشان با این درخواست رییس جمهوری موافقت کردند.

"محمدرضا رحیمی"‌روز دوشنبه گفت: با توجه به اینکه مهلت قانونی سرپرستی صمصامی در وزارت امور اقتصادی و دارایی به اتمام رسیده است‌ و نمایندگان مجلس نیز در تعطیلات تابستانی به سر می‌برند، رییس جمهوری با نوشن نامه ای به محضر مقام معظم رهبری از ایشان خواست اجازه دهند تا شروع به کار مجلس صمصامی همچنان در پست سرپرستی این وزارتخانه به کار ادامه دهد.

معاون حقوقی و امور مجلس رییس جمهوری افزود: مقام معظم رهبری با درخواست رییس جمهوری موافقت فرمودند و اجازه دادند تا زمان شروع به کار مجلس آقای صمصامی کماکان به انجام وظایف خود بپردازد.

وی تصریح کرد:‌ رییس جمهوری با دو معذوریت مواجه بود یکی اجرای صحیح قانون اساسی و دوم این که با توجه به تعطیلی مجلس نمایندگان مجبور نشوند که برای رای اعتماد به وزیر پیشنهادی کارهای خود را در حوزه های انتخابیه رها کنند و برنامه‌های آنها در زمان تعطیلی مجلس به هم بخورد.

رحیمی خاطرنشان کرد: ‌اکنون که چنین مجالی به دست آمده است، ‌امیدواریم که با شروع مجلس رییس جمهوری در اولین فرصت وزیر پیشنهادی خود را برای تصدی پست وزارتخانه اقتصاد و امور دارایی به مجلس معرفی کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet