هدر اصلی
1389/10/19 12:08:00
سرویس اقتصادی
حسن ونایی خبرداد

نشست اتاق بازرگانی با سرمایه گذاران ملایری با موضوع منطقه ویژه اقتصادی

**نماینده مردم ملایر از نشست با تجار،صنعتکاران و سرمایه‌گذاران با موضوع منطقه ویژه اقتصادی مصوب در این حوزه انتخابی خبرداد.

"حسن ونایی " نماینده ملایر درگفت و گو با روزنامه «همدان پیام» می‌گوید: با توجه به اینکه ملایر منطقه ویژه اقتصادی شده است و گمرک نیز با پیگیری‌های به عمل آمده مستقرگشته و اتاق بازرگانی هم به عنوان مهم‌ترین پایگاه تجار و بازرگانان مستقر شده است، روز یکشنبه با تجار ملایر و بازرگانان ملاقاتی خواهیم داشت.

این نماینده می‌افزاید: محور این نشست سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در نهاوند و به‌ویژه منطقه ویژه اقتصادی آن خواهد بود. این منطقه ویژه اقتصادی که با پیگیری جدی و مستمر نمایندگان ملایر و همراهی مجمع نمایندگان استان مصوب شده، گامی مؤثر در توسعه این شهرستان و استان خواهدداشت.

حسن ونایی در ادامه از جلسه‌ای با ورزشکاران ملایر خبرمی‌دهد و می‌گوید: ملایر در زمینه ورزشی پتانسیل‌های بسیاری دارد که رسیدگی به وضعیت ورزش می‌تواند زمینه ساز ارتقاء و رشد ظرفیت موجود شود. وی می‌افزاید: به همین دلیل در این هفته نشستی نیز با ورزشکاران محترم حوزه انتخابی و همچنین هیأت‌کشتی که تیمی نیز در لیگ برتر دارد، خواهیم داشت.

ونایی درباره هدف  این نشست می‌گوید: قرار است دراین دیدار مسائل و موانعی که ورزشکاران با آن روبه رو هستند مطرح شود تا در حل و فصل آن اقدام مقتضی صورت گیرد. ونایی همچنین  هفته گذشته در جشن تقدیر از معلمان نمونه ملایر حضورداشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet