شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سیدمهدی صادق خبر داد:

احداث شهرک سینمایی در بندر کیاشهر

سرویس فرهنگی
**نماینده مردم آستانه‌اشرفیه درخصوص آخرین اخبار در مورد پروژه‌های حوزه انتخابیه خود اظهار داشت: طی هفته‌های گذشته دو بحث عمده پیگیری شد که یکی گرفتن مجوز برای راه‌اندازی شهرک سینمایی در بندر کیاشهر به وسعت 130 هکتار بود که برای این طرح اعتباری بالغ بر 250 تا 300 میلیون‌تومان سرمایه‌گذاری شده و در صورت راه‌اندازی توان بالقوه استان را متحول می‌کند.
یکشنبه 19 دی 1389 ساعت 17:25

"سیدمهدی صادق" گفت: تاکنون استان‌های زیادی در پی راه‌اندازی این شهرک بودند اما با کمک مسئولان و متولیان این مجوز برای بندر کیاشهر صادرشد و امیدمی‌رود در مصوبات سفر سوم هیأت‌دولت تأیید شده و هرچه سریع‌تر راه‌اندازی شود.

صادق تصریح کرد: وزارت کشور موافقت خود را با ارتقای بندر کیاشهر به شهرستان اعلام کرد که این مسئله برای تصویب به هیأت‌دولت رفته که در نوع خود خبر خوبی است.

نماینده آستانه‌اشرفیه از پیگیری تبدیل اسکله صیادی کیاشهر به یک اسکله چندمنظوره تجاری و مسافری خبر داد و گفت: در حال پیگیری هستیم که این اسکله از سازمان شیلات تحویل سازمان دریانوردی شود.

صادق به جذب رقم قابل‌توجه بودجه یعنی رقمی حدود یک میلیارد تومان برای اصلاح شبکه برق بندر کیاشهر اشاره کرد و گفت: تجمیع پمپاژ ایستگاه آب زراعی در روستای تمچال با 10 ایستگاه پیگیری شده که اگر رخ دهد چیزی درحدود 17 روستا را حتی در زمان خشکسالی مشروب می‌کند و دیگر کمبود آب نداریم.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در ادامه از اظهار لطف وزیر راه در مورد پروژه بزرگراه آستانه‌اشرفیه به بندر کیاشهر و چهاربانده کردن آن تشکر کرد و گفت: با حمایت وزیر راه 5 میلیارد تومان اعتبار برای سال‌جاری به این پروژه اختصاص یافت و امیدواریم در بودجه سال 90 نیز اعتبارات خوبی برای این پروژه تخصیص یابد و با اتمام پروژه موجبات خشنودی مردم آستانه‌اشرفیه، بندر کیاشهر و مسافران را فراهم شود.

صادق درخصوص ادغام سازمان ملی جوانان و سازمان تربیت‌بدنی گفت: تا پیش از این مجلس نظارت خوبی بر این نهاد نداشت و سازمان ملی جوانان در خیلی از نقاط از جمله شهرستان‌ها اقدامی خاصی را انجام نمی‌داد و عملاً عملکرد ضعیفی داشت اما با وزارتخانه شدن این نهاد قدرت نمایندگان برای نظارت و بررسی عملکرد این نهادها افزایش می‌یابد.

وی افزود: در صورتی‌که این نهادها وزارتخانه شوند و برای آن بودجه خاصی تعلق گیرد، اعتبارات آن در قالب قانون بودجه تصویب می‌شود و اگر هم ضعفی در عملکرد آن وجود داشته باشد نمایندگان می‌توانند به راحتی وارد عمل شوند و مشکلات را در جهت تقویت مسائل ورزش و جوانان رفع کنند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000