هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قاضی‌پور در گفت وگو با خانه تشریح کرد؛

جزئیات سقوط هواپیمای بوئینگ 727 تهران به ارومیه

سرویس سیاسی
**نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه هنوز دلیل سقوط هواپیمای بوئینگ 727 تهران به ارومیه مشخص نیست از فوت 77 نفر از مجموع 105 سرنشین این هواپیما خبر داد.
دوشنبه 20 دی 1389 ساعت 09:01

"نادر قاضی پور" در گفت وگو با خانه ملت در تشریح جزئیات حادثه سقوط هواپیمای بوئینگ 727 تهران به ارومیه، گفت: این هواپیما از مقصد تهران به ارومیه در حال پرواز بود که در 10 کلیومتری فرودگاه ارومیه در ساعت حدود 19.40 یکشنبه شب فرود اضطراری می کند که در جریان این فرود 77 نفر از مجموع 105 مسافر این هواپیما فوت کرده و 33 نفر مجروح می شوند.

وی با بیان اینکه محل سقوط هواپیما در نزدیکی روستاهای مشک آباد و و قره حسنلو در نزدیکی شهر ارومیه بود، خاطرنشان کرد: از مجموع 105 مسافر این هواپیما، 92 مسافر آن بزرگسال، 2تا بچه و 11 نفر خدمه هواپیما بودند که از این 11 خدمه هواپیما یک خدمه و یک محافظ فقط زنده مانده‌اند.

قاضی پور پس از این حادثه از حضور وزیر راه و مقامات استانداری آذربایجان غربی در محل حادثه خبرداد و گفت: پس از این حادثه، جلسه‌ای تا 2 بامداد در محل استانداری ارومیه با حضور وزیر راه و دیگر مقامات استان برگزار شد.

نماینده ارومیه با اظهار اینکه هنوز دلیل سقوط هواپیمای بوئینگ 727 مشخص نیست، خاطرنشان کرد: قرار است پس از بررسی آخرین مکالمات خلبان در کارگروه سازمان هواپیمایی ، دلیل سقوط این هواپیما اعلام شود.

قاضی پور همچنین از برگزاری رسمی مراسم تشییع جنازه سقوط هواپیمای بوئینگ  727در روز سه شنبه در ارومیه خبرداد و اعلام کرد: جنازه‌های فوت‌شدگان پس از تشخیص هویت در صورت غیربومی بودمی آنها به محل شهرستان های  آنها انتقال خواهد یافت.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000