شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آوایی خبر داد؛

پیگیری جدی وضعیت عسگری در کمیسیون امنیت ملی

سرویس سیاسی
**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار خبرهای ضد و نقیض در خصوص علیرضا عسگری، معاون پیشین وزیر دفاع که در سال 85 در خاک ترکیه ربوده شده است،اعلام کرد: پیگیری وضعیت عسگری در دستور کار جدی این کمیسیون قرار دارد.
دوشنبه 20 دی 1389 ساعت 11:44

"سید احمد آوایی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته برای مشخص شدن سرنوشت عسگری که گفته می شود توسط صهیونیست‌ها به شهادت رسیده است، گفت: آقای عسگری در سال 85، توسط نیروهای اشغالگر قدس ربوده شد و در آن زمان کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس پیگیر موضوع شد که به نتیجه نرسید.

نماینده دزفول دلیل به نتیجه نرسیدن پیگیری‌های کمیسیون امنیت ملی مجلس در آن زمان را نبود سرنخ اعلام کرد و افزود: ولی در حال حاضر با توجه به اقداماتی که توسط رژیم صهیونیستی صورت گرفته، مشخص است که این رژیم، عسگری را از ترکیه ربوده است.

وی با تاکید براینکه یکی از تخصص‌های رژیم اشغالگر قدس ترور و آدم ربایی است، افزود: در حال حاضر موضوع ربایش عسگری به صورت جدی در دستور کار کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس قرار دارد و این کمیسیون تلاش دارد تا از طریق ارتباط با دستگاه‌های ذی ربط، این پیگیری‌ها به نتیجه‌ای مشخص برسد.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000