خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1389/10/20 11:14:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جهانگیرزاده:

اعلام آمارهای مختلف در مورد سانحه‌دیدگان سقوط هواپیما مردم را مضطرب می‌کند

**نماینده مردم ارومیه در مجلس در خصوص آخرین وضعیت حادثه دیدگان و مجروحین در حادثه سقوط هواپیمای مسافربری تهران - ارومیه اظهار داشت: اگر امداد مردمی نبود خیلی از مجروحان این حادثه فوت می‌کردند.

جواد جهانگیرزاده در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار داشت: آمارهای مختلفی که در مورد تعداد کشته‌شدگان و مجروحان این حادثه داده می‌شود مردم را مضطرب کرده است. بدین معنا که ابتدا گفته شد 92 مسافر در این پرواز حضور داشتند و با گروه پرواز این تعداد به 106 نفر می‌رسد. اما طبق آمار وزیر راه که اعلام کرد 77 کشته و 33 زخمی در این حادثه داشته‌ایم تعداد کل مسافران این پرواز به 110 نفر می‌رسد . بر این اساس یکی از اشکالات این است که آیا همه‌ی حادثه دیدگان این حادثه به بیمارستان منتقل شده‌اند یا نه؟

وی درخصوص کیفیت و نحوه‌ی امداد رسانی به حادثه دیدگان حادثه‌ی پرواز مسافربری تهران - ارومیه گفت: بعضا خودروهای بزرگ آتش نشانی جلوی مردم را گرفته و راه عبور و مرور ماشین‌های امداد را می‌گرفتند و این نقص در هوای بسیار سرد دو چندان جلوه می‌کند.

وی با بیان این‌که اگر هواپیما کمی جلوتر دچار سانحه می‌شد به رودخانه سقوط می‌کرد، گفت: مردم عادی روستاهای اطراف اعم از روستاهای قره حسن‌لو، کلیسا کندی، ترمنی، حصار، به محض شنیدن خبر سانحه به محل آمده و بسیاری مجروحان را به بیمارستان‌ها منتقل کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet