هدر اصلی
1389/10/20 18:07:00
سرویس اقتصادی
ادیانی‌راد خبر داد:

نشست طراحان تفحص از صندوق‌ذخیره فرهنگیان با حاجی‌بابایی

**نماینده قائمشهر و سوادکوه از برگزاری نشستی میان طراحان تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با وزیر آموزش و پرورش خبر داد و گفت: در این جلسه محورهای تحقیق و تفحص برای وزیر تشریح شد که وی نیز با استقبال از این موضوع قول همکاری کامل وزارت آموزش و پرورش را در این خصوص داد.

"سید علی ادیانی راد" نماینده قائم شهر، سوادکوه و جویبار در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت از پیگیری طرح تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد و گفت: بعد از ارائه طرح تحقیق و تفحص به هیئت رییسه مجلس، طراحان آن نشست اولیه ای با وزیر آموزش و پرورش برگزار کردند که در این نشست اهم مطالب مد نظر طراحان این تفحص به اطلاع حاج بابایی رسانده شد که وی نیز برای عملیاتی شدن این طرح ابراز آمادگی کرد.

ادیانی راد در تشریح نشست طراحان تحقیق و تفحص با وزیر آموزش و پرورش، گفت: در این نشست مجموع راهکارهایی که منجر به سریعتر روشن شدن محورهای تحقیق و تفحص می شد مطرح شد و مورد بحث و تبادل نظر میان طراحان و وزیر آموزش و پرورش قرار گرفت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس از طرح موضوع تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان به دنبال مچ گیری نیست، از برخورد وزیر آموزش و پرورش در قبال طرح این موضوع ابراز خوشحال کرد و گفت: امیدورایم با قولی که وزیر آموزش و پرورش مبنی بر همکاری گسترده با گروه تحقیق کننده داده است، بتوانیم در سریعترین زمان ابعاد مورد نظر در این تفحص را بصورت شفاف شناسایی کنیم.

طرح تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان روز هشتم دی ماه توسط جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تحقیق در مورد وضعیت صندوق ذخیره فرهنگی و بررسی برخی ابهامات در هزینه منابع آن به هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی تقدیم شد.

مهمترین محورهایی که از سوی طراحان این تفحص اعلام شده است به عملکرد مالی این صندوق بر می گردد که از جمله آنها می‌توان به موضوع هزینه هایی که از اموال این صندوق برای تاسیس شرکت‌ها برداشته شده و همچنین دلایل ورشکستگی این شرکت ها اشاره کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet