سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

مخالفت بابا احمدی با تاسیس وزارت ورزش و جوانان

سرویس کمیسیون ها
**نماینده لردگان در مجلس درباره تأسیس وزارت ورزش و جوانان، گفت: من به این طرح رأی ندادم. علت آن هم این بوده که در تصویب برنامه پنجم توسعه، همگان اتفاق نظر داشتند که تعداد وزارتخانه‌ها کاهش یابد و از گستردگی کارهای دولت کاسته شود، اما تأسیس یک وزارتخانه جدید، مغایر با برنامه است.
دوشنبه 20 دی 1389 ساعت 14:33

"عبدالمحمد بابااحمدی میلانی" در گفت‌وگو با زردکوه ادامه داد: توجیه برخی از نمایندگان درباره این طرح این است که ما در برنامه پنجم نگفته‌ایم وزارتخانه‌ای اضافه نشود، بلکه گفته‌ایم از تعداد وزارتخانه‌های موجود کاسته شود. به نظر این دوستان، ضرورتی ندارد این سازمان‌ها زیر نظر رئیس‌جمهور باشد و ایشان باید با فراغ بال به وظایف خود برسند.

وی افزود: اما به نظر بنده، چون تأسیس یک وزارتخانه جدید با همه امکانات و تجهیزات و چارت سازمانی و منابع انسانی، بار مالی سنگینی به دولت و کشور تحمیل می‌کند، خود این مسئله منجر به گستردگی تشکیلات دولت می‌شود. او درباره ایراد دیگر این طرح توضیح داد: حوزه فعالیت‌های سازمان ملی جوانان و تربیت بدنی، سنخیتی از نظر نوع وظایف ندارد. البته گسترش نظارت مجلس بر معاونت‌های ریاست جمهوری، توجیهی برای این طرح است. به طور کلی من با این طرح مخالفم و امیدوارم همکاران نسبت به آن بازنگری انجام دهند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000