شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو فراکسیون اصولگرایان:

اصولگرایان هنوزبرای تهیه منشوراصولگرایی به جمع‌بندی نرسیده‌اند

سرویس دیگر رسانه‌ها
**یک نماینده‌ اصولگرای مجلس با اشاره به طرح بحث تدوین منشور اصولگرایان تصریح کرد: اصولگرایان به دنبال آنند که دیدگاه‌های مقام معظم رهبری را به عنوان مواد اصلی در بدنه‌ی منشور اصولگرایی قرار دهند.
سه‌شنبه 21 دی 1389 ساعت 12:07

عیسی جعفری در ارزیابی از مراحل تدوین منشوراصولگرایان که در یکی از جلسات جامعتین مورد تاکید قرار گرفته بود به ایسنا، گفت: اصولگرایان هنوز در این رابطه به جمع‌بندی نرسیده‌اند.

وی افزود: اصولگرایان در این زمینه در حال رایزنی هستند تا شاید یک منشور مستحکم و ماندگار با غنای بالا تهیه شود و اصولگرایان سال‌های سال از آن استفاده کنند.

نماینده‌ی مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس با بیان این‌که هنوز هیچ مکتوبی، به عنوان منشور اصولگرایان بیرون نیامده است گفت: اصولگرایان دنبال آن هستند که دیدگاه‌های مقام معظم رهبری را به عنوان مواد اصلی در بدنه‌ی منشور اصولگرایی بیاورند تا یک راهنما و شیوه راهی برای اصولگرایان باشد و هرکس در هر جایی سعی کند در راستای دیدگاه‌های مقام معظم رهبری حرکت کند.

به گفته‌ی این عضو شورای مرکز فراکسیون اصولگرایان مجلس، این مساله بیشتر به این جهت است که بتوان وحدت رویه‌ای در برخی مسائل بین اصولگرایان ایجاد شود.

جعفری با اشاره به به نگاههای شخصی به برخی موضوعات از سوی افراد مختلف در جریان اصولگرایی گفت: زمانی است که سر موضوعی مجمع اصولگرایان یک نظر واحد ندارند، بالطبع در این راستا افرادی که دراین مجموعه هستند، در مسائل کلان و کلی باید از چارچوبی که قرار است اسم آن را منشور یا هر چیز دیگری بگذارند تبعیت کنند تا به وحدتی که در بدنه اصولگرایان دنبال آن هستیم، کمک کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000