خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1389/10/22 09:30:00
سرویس اقتصادی
نماینده خرم‌آباد مطرح کرد:

گلایه مردم لرستان از اجرایی نشدن مصوبات سفر استانی

**نماینده مردم خرم‌آباد با اشاره به نزدیک بودن سفر اعضای هیات دولت به لرستان، گفت: مصوبات دولت در سفرهای قبلی به استان لرستان، امیدها و انتظاراتی را در میان مردم بوجود آورده که امروز مردم از برآورده نشدن این انتظارات گلایه دارند.

"محمدرضا ملکشاهی راد" نماینده خرم آباد در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از اجرایی نشدن مصوبات سفرهای استانی هیئت دولت به استان لرستان، گفت: دولت با مصوباتی که در گذشته داشت و با ابلاغ آنها از طریق رسانه‌ها موجب ایجاد انتظار و امیدواری در میان مردم لرستان شده است، اما چون مسئولان اجرایی تن به اجرای این مصوبات نمی‌‎دهند، موجب نارضایتی و گلایه مردم از دولت شده اند.

ملکشاهی راد با بیان اینکه از 3هزار و پانصد میلیارد متر مکعب آبی که دولت توانسته با ساخت سد ذخیره کند، تنها 21 میلیون متر مکعب است، افزود: سهم لرستان در این مورد بسیار پایین‌تر از میانگین کشوری است و متاسفانه علی رغم وعده‌هایی که در این خصوص به مردم لرستان داده شده هنوز اتفاقی در این حوزه نیفتاده است.

نایب رییس کمیسیون عمران مجلس همچنین افزود: اتفاقاتی که در حال حاضر شاهد وقوع آن در لرستان هستیم، مانند تعطیلی کارخانجات و افزایش بیکاری، در جهت عکس وعده های دولت در خصوص خدمت به مناطق محروم است و به هیچ وجه با آنچه که در مورد خدمت به مردم مناطق محروم و اولویت آنان مطرح می شد نیست.

نماینده خرم آباد با اشاره به نگرانی مردم در خصوص تعطیلی کارخانجات لرستان گفت: گستردگی بیکاری و محرومیت در این استان موجب شده است که جو روانی بسیار بدی بر اثر تعطیلی کارخانجات بوجود بیاید و از طرفی دیگر هم مردم از وزارت صنایع و معادن به دلیل همکاری نکردن در حفظ این کارخانجات ناراحت هستند.

وی در پایان با انتقاد از نحوه توزیع اعتبارات در میان مناطق مختلف کشور، گفت: متاسفانه قواعد خاصی در توزیع اعتبارات میان نواحی مختلف کشور وجود دارد که ما نخواسته ایم خود را با این قواعد منطبق کنیم و شاید از این روست که توجه کافی به مناطق محرومی مانند لرستان نمی شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet