هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده کرج:

بحث انتقال نیرو از نقاط دیگر به استان البرز منتفی است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس گفت: در حال حاضر برای جلوگیری از افزایش بیش از حد جمعیت استان البرز بحث انتقال نیرو از استان‌های دیگر به این استان منتفی است.
چهارشنبه 22 دی 1389 ساعت 12:50

عزیز اکبریان در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص اقدامات انجام شده در جهت کاهش نرخ رشد جمعیت در استان البرز گفت: دولت شدیدا بحث مهاجرت را کنترل می‌کند و هیچ نوع انتقالی به استان البرز و تهران پذیرفته نمی‌شود، و تنها برای تامین نیروی کادر اداری در استان نوپای البرز از نیروهای تهرانی که در کرج ساکن هستند استفاده می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر بحث انتقال نیرو از استان‌های دیگر به استان البرز منتفی شده است.

اکبریان از اقدامات دولت در جهت کاهش مهاجرت به کلانشهرها را انتقال گاز و آب و برق به روستاها، ساخت مدارس و افزایش تعداد مراکز بهداشتی درمانی در این گونه مناطق دانست و اظهار داشت: امروزه درصد بالایی از مناطق محروم به همه امکانات رفاهی مجهز هستند و استان البرز در این میان خوب درخشیده است.

وی افزود: بالاترین میزان مهاجرت طی دوسال گذشته متعلق به شهریار بوده است.

نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس در پایان با اشاره راه‌اندازی اتوماسیون اداری در این استان ابراز داشت: چون این طرح در کرج به صورت پایلوت می‌باشد بودجه چندماه باقی مانده برای راه‌اندازی اتوماسیون سه برابر شده است و تا قبل از پایان سال به اتمام خواهد رسید.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000