هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فاطمه رهبر:

کمیسیون فرهنگی حذف شبکه‌های ایرانی از ماهواره را به صورت عملیاتی پیگیری می‌کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو کمیسیون فرهنگی در مجلس شورای اسلامی گفت: به دنبال انتقاد ضرغامی از حذف شبکه های ایرانی از ماهواره به جامعه جهانی اطلاعاتی، کمیسیون فرهنگی نیز حذف این شبکه ها از ماهواره را با اقدامات ایجابی و عملیاتی و با همکاری مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیری می کند.
چهارشنبه 22 دی 1389 ساعت 16:00

فاطمه رهبر، نماینده مردم تهران و شمیرانات درمجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: حذف شبکه های ایرانی از ماهواره، نشانگر نقض فاحش اصول جامعه ی جهانی اطلاعاتی است و این اقدامات قطعا در راستای جنگ نرم و بای کد خبری ایران از سوی سیاست های استکبار جهانی صورت می گیرد.

وی با اشاره به نامه ی رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به دبیر کل سازمان ملل متحد در انتقاد از حذف شبکه های ایرانی از ماهواره تصریح کرد:این اقدام موثر قابل تقدیر و تشکر است که نشانگر پیگیری های لازم و جدی از سوی سازمان صدا و سیما می باشد.

رهبر با بیان اینکه این اقدامات از سوی کشورهای غربی و استکبار جهانی در راستای جنگ نرم دشمن علیه نظام صورت می گیرد،گفت:با توجه به پیشرفت های چشمگیر جمهوری اسلامی در همه ی عرصه ها و انعکاس واقعیت خبر در مجامع بین المللی،استکبار جهانی دست به چنین تبلیغاتی در فضای ارتباطات جهانی زده است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت:کمیسیون فرهنگی حذف شبکه های ایرانی از ماهواره را قاطعانه در دستور کار خود قرار داده و طی جلسه ای ویژه با مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،این موضوع را به طور جدی پیگیری می کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000