هدر اصلی
1389/10/22 10:13:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون اصولگرایان:

محوریت جامعتین ودغدغه‌های رییس‌جمهور، درتدوین منشوراصولگرایی لحاظ شود

**یک عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس معتقد است که اصولگرایان باید به گونه‌ای حرکت کنند که در انتخابات مجلس و ریاست جمهوری آینده به اجماع برسند.

علی کریمی فیروزجایی، در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به جلسات کارگروه سه نفره (ولایتی، عسگراولادی و حداد عادل) جهت تدوین منشور اصولگرایان، اظهار داشت: این کار با محوریت جامعتین در حال انجام است و به سرانجام خواهد رسید چرا که امروز بیش از هر زمانی جریان اصولگرایی نیازمند وحدت و انسجام است.

وی با اظهار امیدواری نسبت به اینکه در انتخابات‌های آتی شاهد این انسجام و همدلی بین مجموعه جریان اصولگرایی در کشور باشیم، افزود: نقش رییس‌جمهور با بهره‌مندی از پشتوانه 20 میلیونی مردم در تدوین مکانیزم رسیدن به انسجام در اصولگرایان نقش مهمی است؛ لذا هر تصمیمی که قرار است برای اصولگرایی گرفته شود با محوریت جامعتین و با لحاظ دغدغه‌ها و نقاط مدنظر رییس‌جمهوری باید باشد.

کریمی اظهار امیدواری کرد در قاعده‌ای که طراحی خواهد شد جریان اصولگرایی که جریان خدمتگزاری به مردم است، همچنان در مجلس و دولت در جهت تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و حل مشکلات مردم برقرار بماند.

به گفته این عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی، امروز مردم توقع دارند قوای سه گانه برادرانه در کنار هم برای حل مشکلات بینابین کشور مثل هدفمندی یارانه‌ها و اشتغال جوانان کار کنند.

وی یادآور شد که در این امر بدون وحدت قوای سه گانه که در اختیار اصولگرایان است محقق نخواهد شد.

کریمی فیروزجایی خاطر نشان کرد: در راستای تدوین مفاد منشور اصولگرایی باید گروه‌های مختلف اصولگرایی دعوت شوند و به این ترتیب نباشد که تنها یک یا دو جریان خاص لحاظ شود.

به گفته این عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس، اسم تشکل‌ها و جریاناتی که به اصول چهارگانه اسلام، انقلاب، امام و رهبری پایبندند را می‌توانیم در اردوگاه و زیر چتر اصولگرایی قرار داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet