هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به اظهارات مداخله جویانه اشتون

فضاسازی‌ها در آستانه مذاکرات به ضرر غرب است

سرویس بین الملل
**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات کاترین اشتون درباره ایران، گفت: فضاسازی‌ها علیه جمهوری اسلامی در آستانه مذاکرات استانبول به ضرر غربی‌ها و به نفع ایران است.
پنج‌شنبه 23 دی 1389 ساعت 12:26

"سیدحسین نقوی‌حسینی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به اظهارات، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا که با دخالت در امور داخلی جمهوری اسلامی خواستار آزادی جعفر پناهی کارگردان سینمای ایران شده است، گفت: من فکر می‌کنم چون 1+5 در مذاکرات ژنو خیلی در حاشیه قرار گرفت و نتوانست به دلیل مواضع قوی هیات ایرانی ابراز وجود کند، پیش بینی می شود در مذاکرات استانبول هم این گروه بایکوت شده و نتواند کاری انجام دهد و به همین دلیل اقدام به طرح ادعاها می کند.

نماینده ورامین با فضاسازی خواندن اظهارات مداخله‌جویانه اشتون علیه ایران، خاطرنشان کرد: این نوع فضاسازی‌ها علیه جمهوری اسلامی نه تنها از ظرفیت و توانمندی‌های جمهوری اسلامی نمی‌کاهد بلکه اتفاقا اثرعکس بر روند این مذاکرات می گذارد.

 نقوی حسینی همچنین فضاسازی غربی‌ها علیه جمهوری اسلامی را نشانه ضعف آنها عنوان کرد و افزود: این نوع فضاسازی‌ها در آستانه مذاکرات ایران با گروه 1+5 در استانبول به ضرر غربی‌ها و به نفع تهران است.

قرار است؛ مذاکرات ایران با پنج عضو دایم شورای امنیت(آمریکا، فرانسه، روسیه، چین و انگلیس) به علاوه آلمان موسوم به گروه 1+5 در اول و دوم بهمن‌ماه در شهر استانبول ترکیه برگزار شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000