هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده اراک در مجلس:

نباید نگران تأثیرات تورم طرح هدفمندی یارانه‌ها بود

سرویس اقتصادی
**نماینده مردم اراک با اشاره به تعداد کارخانجات صنعتی فعال در اراک تصریح کرد: باتوجه به اینکه هم‌اینک در کشور در حال به‌روز کردن تولید هستیم، درخصوص آینده اقتصاد پس از هدفمندی یارانه‌ها نباید نگرانی وجود داشته باشد.
پنج‌شنبه 23 دی 1389 ساعت 10:05

"سیداحمد لطفی‌آشتیانی" به هفته‌نامه «وقایع استان» مرکزی افزود: تورم قبل از اجرای طرح خودش را نشان داده بود و اثرات خود را بر اقتصاد ما داشته است و نباید نگران اثرات تورمی در آینده بود.

نماینده مردم اراک تأکید کرد: برای هر جراحی کوچک کمترین هزینه‌ها پول و وقت است و اینها هزینه‌هایی است که به هر حال ما باید بپردازیم تا ما را از وابستگی‌ به کشورهای بیگانه نجات دهد.

سیداحمدلطفی‌آشتیانی، نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به سفر اخیر رئیس‌جمهور به استان مرکزی گفت: مصوبات سفر سوم استانی هیأت‌دولت به مرکزی مصوبات بسیار خوبی بود که امیدوارم تا سفر بعدی، این مصوبات اجرایی شده باشد.

وی به تصویب احداث 50 کارخانه صنعتی در اراک اشاره کرد و گفت: در بخش راه نیز تعدادی بزرگراه و جاده مصوب شد و جاده‌ای که استان همدان را به استان مرکزی متصل می‌کند از مصوبات مهم این بخش بود.

لطفی خاطرنشان کرد: همچنین اجرای مصوبه قطار تهران - قم - اراک از جمله مصوباتی است که در صورت اجرا چهره استان را دگرگون خواهد کرد.

وی تصریح کرد: مقدمات اجرای برخی مصوبات قبلاً شروع شده بود و در جدول 12 قانون پیوست بودجه مشخص شده بود که امیدواریم در بودجه سال 90 نیز به آن پرداخته شود.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خشکسالی گفت: به دنبال جذب اعتبار برای اجرای طرح آبیاری قطره‌ای در منطقه هستیم .

وی افزود: برای لایروبی قنوات اعتبارات خوبی اختصاص داده شده و اخیراً دستور آن نیز ابلاغ شده است که به عنوان یکی از راه‌حل‌های کاهش آسیب‌ها و خطرات خشکسالی برای کشاورزان استفاده از قنوات روش خوبی است.

لطفی‌آشتیانی به فعال شدن کارخانجات صنعتی در اراک اشاره کرد و گفت: در مناطق صنعتی مثل اراک چرخه‌های تولید در حال حرکت است و تولیدی که از طریق کشورهای خارجی تأمین می‌کردیم در حال حاضر در داخل کشور در حال دستیابی به آن هستیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000