هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کاتوزیان با تاکید بر ضرورت آزادسازی قمیت‌ حامل‌های انرژی

مصوبات مجلس دقیق اجرا شود

سرویس اقتصادی
**رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کشورهای توسعه نیافته برای حرکت به سمت و سوی پیشرفت و توسعه یافتگی آزادسازی حامل‌های انرژی را باید مدنظر قرار دهند گفت: نباید فراموش کرد که باید قانون مجلس نیز دقیق اجرا شود.
جمعه 24 دی 1389 ساعت 10:23

"حمیدرضا کاتوزیان"در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر اینکه اجرای هدفمندی یارانه‌ها باید منطبق بر قانون تصویب شده مجلس باشد، گفت: مصوبه مجلس دیکته می‌کند که آزادسازی حامل‌های انرژی باید در طول پنج ساله برنامه پنجم توسعه صورت گیرد و به تدریج حامل‌ها به قیمت اصلی آن در خلیج فارس برسد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس با تاکید بر اینکه دولت در زمینه آزادسازی قیمت‌های حامل‌های انرژی عجولانه عمل کرده است گفت: دستگاه قانونگذاری مجلس با تصویب قانون هدفمندی یارانه‌ها در نظر داشت قیمت انرژی پس از 5 سال به 90 درصد قیمت اصلی خود برسد این درحالی است که دولت در طول یکسال قیمت برخی از حامل‌ها را به نصف قیمت و در برخی دیگر به 100 درصد قیمت افزایش داده است.

به گفته این نماینده، چنین اقدامی از سوی دولت عجولانه است چرا که باعث بر هم خوردن تعادل در جامعه می‌شود و احتمال دارد نتایج نا مناسبی در برداشته باشد.

کاتوزیان تاکید کرد: دولت باید توجه بیشتری داشته باشد و قانون هدفمندی یارانه‌ها را دقیق اجرا کند تا فشاری بر مردم و جامعه وارد نشود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000