شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قاضی زاده هاشمی:

توجه به امر پژوهش پیش زمینه تولید علم در دنیا است

سرویس فرهنگی
**عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: اگر خواهان این هستیم ایران به کشوری مقتدر و تولید کننده در دنیا شناخته شود باید توجه ویژه ای به امر پژوهش شود.
شنبه 25 دی 1389 ساعت 10:06

"سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی"در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص نقش پژوهش اظهار داشت: پژوهش زیر ساخت دانش است، دانش بدون پژوهش نه به تولید می انجامد و نه اینکه به کار می آید.

وی خاطرنشان کرد: اگر خواهان این هستیم ایران از کشوری مقلد به تولید کننده و صنعتی تبدیل شود و مشکلات علمی کاهش یابد نیازمند این هستیم تا تحقیقات به عنوان یک اولویت مد نظر قرار گیرد.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تجربه کشورهای موفق موید این است که هر کشوری سرمایه گذاری بیشتری در امر پژوهش داشته توانسته در جاده توسعه حرکت کند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت:برای رسیدن به نقش و جایگاه واقعی پژوهش لازم است امر تحقیق از طرف دولت و مجلس به خوبی تبیین شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تا هنگامی که فهم تحقیقات و پژوهش در میان مسئولان دولتی و مجلس ایجاد نشود نمی توان انتظار داشت این موضوع نهادینه شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد دولت به خصوص وزارتخانه ها, سازمان ها به نقش و اثر تحقیقات در توسعه یافتگی و پیشرفت کشورها توجه داشته باشند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار