هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کمیسیون قضایی و حقوقی بررسی می‌کند؛

نبود پزشک قانونی در پلدختر،موضوع سوال کائیدی از وزیر دادگستری

سرویس سیاسی
**نماینده ملاوی و پلدختر در مجلس شورای اسلامی دلیل طرح سوال خود از وزیر دادگستری را نبود پزشک قانونی در حوزه انتخابیه‌اش اعلام کرد.
شنبه 25 دی 1389 ساعت 13:14

"علی اکبر کائیدی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، در تشریح سوال خود از "مرتضی بختیاری" وزیر دادگستری که در دستور کار روز یکشنبه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس قرار دارد، گفت: این سوال را از وزیر دادگستری پس از آن مطرح کردم که با وجود ارائه تذکر حدود 7 ماه پیش، نتیجه‌ای از تذکر خود نگرفتم و بنابراین اقدام به طرح سوال از وزیر کردم و تا حصول نتیجه از سوال خود کوتاه نخواهم آمد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اظهار اینکه نبود پزشک قانونی در شهرستان پلدختر ازمشکلات جدی حوزه انتخابیه‌اش است، افزود: این مشکل در حالی است که به دلیل بار ترافیکی زیاد در محور ورودی به شهرستان پلدختر ما هر روز شاهد چندین تصادف منجر به فوت و جرحی در این شهرستان هستیم که به دلیل نبود پزشک قانونی در این منطقه به مرکز استان انتقال می‌یابند.

وی با اشاره به فاصله 120 کلیومتری شهرستان پلدختر با خرم آباد، خاطرنشان کرد: فاصله زیاد این دو شهرستان منجر به این شده در صورت بروز تصادف برای مردم منطقه که بیشتر آنها هم عشایرنشین هستند، مشکلات زیادی در انتقال مجروحان یا فوت شدگان به پزشک قانونی پیش بیاید.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000