شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سادات ابراهیمی خبر داد

بخشش جرایم آب کشاورزان شوشتر و گتوند

سرویس اقتصادی
**نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های مستمر که صورت گرفت مجوز راه‌اندازی شهرداری‌های جنت‌مکان و سماله صادر شد و در هفته گذشته این شهرداری‌ها با حضور مسئولین محلی و مدیر کل امور شهری استانداری خوزستان مهندس رستمی افتتاح شد و امید می‌رود با معرفی شهرداری گوریه و سیر مراحل قانونی انتخاب شهردار، درآینده نزدیک این شهرداری راه‌اندازی شود.
شنبه 25 دی 1389 ساعت 12:19

"سیدمحمد سادات ابراهیمی" در گفتگو با روزنامه فرهنگ جنوب خوزستان  با اعلام این مطلب درباره دیگر اقدامات صورت گرفته در حوزه انتخابیه خویش گفت: طی هفته‌های گذشته باحضوررئیس دانشگاه پیام نور استان خوزستان و فرمانداران شهرستان‌های شوشتر و گتوند و رؤسای واحدهای مذکور از دانشگاه‌های پیام نور واحدهای شوشتر، گتوند وترکالکی بازدید به عمل آمد.

وی افزود: دراین مراسم رئیس دانشگاه پیام نورخوزستان دکتر رازقی‌زاده قول مساعد دادند تا برای فراهم کردن اعتبارات مورد نیاز جهت تکمیل ساختمان دانشگاه پیام شوشتر و تجهیز دانشگاه پیام نورگتوند و تأمین اعتبار جهت آغاز عملیات احداث دانشگاه پیام نور ترکالکی اقدامات لازم را انجام دهند.

سادات ابراهیمی تصریح کرد: همچنین به منظور تأمین شرایط و امکانات اولیه برای راه‌اندازی دانشگاه‌های پیام نور صالح شهر و دانشگاه پیام نور شهر گوریه از این شهر‌ها بازدید شد وخیرین، مسئولین و شوراهای محل، قول مساعد دادند تا شرایط را تأمین کنند البته قبلا در مورد این مسئله به شرط تأمین شرایط وزیر علوم موافقت خود را اعلام کرده بودند.

به گفته سادات ابراهیمی د ر صورت تأمین شرایط و امکانات لازم توسط مردم و مسئولین محلی پیگیری‌های لازم برای اخذ مجوز در مورد جذب دانشجو و رشته‌های مربوط از مرکز انجام خواهد شد.

وی همچنین در ادامه از پیگیری‌های لازم برای بخشودگی جرائم آب کشاورزی کشاورزان شوشتر و گتوند خبرداد و گفت: با توجه به خشک سالی‌های اخیر کشاورزان ما دچار ضرر و زیان‌های زیادی شدند و بسیاری از آنان نتوانستند آب مورد نیاز مزارع خود را تأمین کنند و به همین دلیل برداشت محصول آنها دچار افت شدیدی شد. بنابراین پیرو این مسئله جلسه‌ای با وزیر نیرو درمورد این مسئله برگزار شد و وزیر دستور دادند بررسی لازم در این مورد از سوی معاونت آب وزارت نیرو برای شهرستان‌های شوشتر و گتوند انجام شود.

وی افزود: خوشبختانه این اقدام انجام شد و جناب وزیر پس از بازدید از این شهرستان‌ها و انجام کار کارشناسی لازم مصوب کردند کلیه جرائم مربوط به کشت زمستانه و تابستانه 1387 و همچنین کشت تابستانه 1388 جهت کلیه کشاورزان شهرستان‌های شوشتر و گتوند مورد بخشودگی قرار گیرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000