هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده اهواز خبر داد:

جلسه با وزیر صنایع برای نهایی شدن کارخانه خودرو اهواز

سرویس اقتصادی
**نماینده اهواز با اشاره به نهایی شدن مراحل اخذ مجوز کارخانه تولید خودروهای سبک در اهواز، از برگزاری نشستی در آینده نزدیک با وزیر صنایع در همین خصوص خبر داد و گفت: با احداث این کارخانه بر‌ای ۲ هزار نفر در اهواز شغل ایجاد می‌شود.
شنبه 25 دی 1389 ساعت 13:28

"سید شریف حسینی" نماینده اهواز در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت از دیدار خود با وزیر صنایع و معادن در آینده نزدیک خبر داد و گفت: بعد از اتمام مراحل مقدماتی احداث کارخانه خودروهای سبک در اهواز که مدت‌ها پیگیر ان بودیم، در هفته‌های آنیده نشستی با وزیر صنایع خواهیم داشت تا در این نشست نوع خودور مورد نظر برای این کارخانه را انتخاب کنیم و این ککارخانه یک گام دیگر به بهره برداری نزدیک شود.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه منطقه اهواز نیاز اساسی به وجود چنین کارخانه‌ای دارد، گفت: با احداث این کارخانه برای ۲ هزار نفر بطور مستقیم و غیر مستقیم شغل ایجاد خواهد شد که این به معنای تاثیر گرفتن زندگی حدود ۱۰ هزار نفر از تاسیس این کارخانه است.
حسینی همچنین افزود: فاز اول این کارخانهکه نیاز به ۵۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری دارد، شامل کارخانه رنگ و مونتاژ است و برای این کارخانه ۸۰ هکتار زمین از سوی استانداری خوزستان در نظر گرفته شده است.
نماینده اهواز بر مشارکت جدی بخش خصوصی در احداث این کارخانه اشاره کرد و گفت: سرمایه لازم برای تاسیس این کارخانه با مشارکت بخش خصوصی تامین می‌شود به گونه‌ای که ۵۱ درصد سرمایه گذاری و سهام این کارخانه به بخش خصوصی و ۴۹ درصد آن به بخش دولتی اختصاص خواهد داشت.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000