هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یادداشتی از یونس اسدی

هدفمندی از جنس همدلی

سرویس اقتصادی
**یونس اسدی نماینده مردم مشکین‌شهر در یادداشتی هفته‌نامه «خبر اردبیل» از همدلی مردم در اجرای هدفمندی یارانه‌ها تقدیر کرده است.
شنبه 25 دی 1389 ساعت 16:13

در حال حاضر که قریب به یک ماه اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها می‌گذرد همچنان کشور به مثابه سال‌های گذشته در اقتدار کامل اقتصادی و امنیتی نگه قراردارد و کوچک‌ترین اجازه‌ای به فرصت‌طلبان جامعه برای تحرک و تعدی داده نشده است و این امر از همراهی و همدلی مردم نشأت می‌گیرد.

همراهی و همدلی مردم در اجرای این قانون یک ظاهر زیبا و باطنی حقیقت‌بین پیدا کرده؛ به طوری که اجرای دقیق و درست این قانون تاحدودی ا زحجم برخی مشکلات احتمالی کاسته است.

در طول چند سال گذشته که دولت و مجلس اهتمام کافی برای اجرای این قانون داشته‌اند وحال که این قانون به مرحله اجرا رسیده و به خوبی در حال اجراست حکایت از آن دارد که مردم ما به ارزش حرکت پی برده‌اند و به راحتی آن را پذیرفته‌اند.

البته در کنار تمام این موارد، راهنمایی و مشاوره مقام معظم رهبری در جایگاه ویژه‌ای قرار داشت و به نظر می‌رسد برنامه‌ریزی دولت نیز در آن مؤثر بوده است. با توجه به اینکه این قانون محورهای متعددی دارد و متولیان اطلاح نظام در محورهای مختلف اقتصادی را پیش رو دارند این انتظار وجود دارد که با اصلاح نظام‌های بانکی، بیمه ای، گمرکی و... مشکلات گسترده اقتصاد کشور حل شود و در کنار آن نیز مشکلاتی از قبیل بیکاری، نبود اشتغال و... برطرف گردد. امید می‌رود با تمام تلاش‌ها و اقدامات لحاظ شده د راین مورد و تداوم نظارت‌های به جای دولت هرچه سریع‌تر بتوانیم این قانون و اهداف آن را به سرمنزل مقصود برسانیم. ان‌شالله.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000