هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
لاریجانی در پاسخ به تذکر هدایت‌خواه:

نامه‌ای ازکمیسیون اصل 90 مبنی بر شکایت از هیات رئیسه به ما نرسیده است

سرویس صحن
**نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، با ابراز گلایه از در دستور کار قرار نگرفتن گزارش شکایت جمعی از نمایندگان از طرز کار هیات رئیسه، گفت: 4 هفته از ارائه این گزارش می‌گذرد؛ اما هنوز در دستور کار قرار نگرفته است.
یکشنبه 26 دی 1389 ساعت 09:30

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "ستار هدایت خواه" در جلسه علنی صبح امروز ـ یکشنبه ـ مجلس با استناد به ماده 17 آئین نامه داخلی مجلس، گفت: در تاریخ 1/10/89 کمیسیون اصل 90، گزارشی را درخصوص شکایت جمعی از نمایندگان از طرز کار هیات رئیسه ارائه کرد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، با بیان این که طبق مفاد ماده واحده این اصل، شکایت هایی که به کمیسیون اصل 90 در این خصوص می شود، بدون نوبت در دستور کار قرار بگیرند، افزود: حدود چهار هفته از ارائه این گزارش به هیات رئیسه گذشته است متاسفانه برخلاف مفاد ماده واحده هنوز در دستور کار مجلس قرار نگرفته است.

"علی لاریجانی" رئیس مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به تذکر هدایت خواه،گفت: اجازه بدهید این مساله برایتان اثبات شود و بعد قضاوت کنید.

وی تاکید کرد: نامه ای رسمی از سوی کمیسیون اصل 90 به هیات رئیسه ارائه نشده است.

براساس ماده 17 آئین نامه داخلی مجلس، اعضای هیات رئیسه دائم، پس از انتخاب، در حضور نمایندگان سوگند یاد می کنند و موظف به رعایت دقیق مفاد آن می باشند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000