شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
موسوی:

آمریکا فعالیت‌های اتمی خود را در معرض دید نمایندگان کشورها قرار دهد

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نماینده مردم آبادان با تقدیر از ابتکار دستگاه دیپلماسی در دعوت از نمایندگان 120 کشور برای بازدید از تاسیسات هسته‌ای کشور تصریح کرد: اگر آمریکا در ادعای خود صادق است اجازه دهد تا نمایندگان کشورهای جهان از تاسیسات اتمی این کشور بازدید کنند.
یکشنبه 26 دی 1389 ساعت 17:51

سید علی موسوی نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، اقدام دستگاه دیپلماسی کشورمان را در دعوت از نمایندگان 120 کشور جهان برای بازدید از تاسیسات هسته‌‌ای کشورمان آگاهانه توصیف کرد و گفت: مسئولان وزارت خارجه برای پاسخ به ادعاهای واهی دشمنان انقلاب اسلامی، بهترین اقدام ممکن را انجام دادند.

وی با بیان اینکه نتایج بازدید نمایندگان 120 کشور جهان از تاسیسات هسته‌ای ایران در آینده‌ای نزدیک مشاهده خواهد شد، افزود: ملت ایران بارها اعلام کرده که استفاده غیرصلح آمیز از انرژی هسته‌ای را حرام می‌داند؛ ملت ایران نگران رژیم‌هایی است که به صراحت اعلام می‌کنند کلاهک اتمی دارد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شواری اسلامی با بیان اینکه بسیاری کشورهای عضو NPT، حاضر به پذیرش نمایندگان کشورهای خارجی برای بازدید از تاسیسات اتمی خود نیستند، تصریح کرد: اگر آمریکا در ادعای خود صادق است اجازه بدهد تا نمایندگان کشورهای جهان از تاسیسات اتمی این کشور بازدید کنند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار