هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو فراکسیون اصولگرایان خبر داد:

گزارش وزیر اطلاعات به اصولگرایان درمورد ترورهای‌اخیر

سرویس فراکسیون ها
**وزیر اطلاعات امروز با حضور در مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان به ارائه گزارشی در خصوص ترورهای اخیر و همچنین موفقیت این وزارتخانه در خصوص دستگیری عوامل ترور شهید علی محمدی پرداخت.
یکشنبه 26 دی 1389 ساعت 19:25

"فرهاد بشیری" عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت از بررسی موضوع ترورهای اخیر در جلسه مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان خبر داد و گفت: امروز با حضور رییس مجلس شورای اسلامی که ریاست فراکسیون اصولگرایان را نیز برعهده دارد و همچنین وزیر اطلاعات، جلسه مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان در محل کمیسیون تلفیق برگزار شد و موضوع ترورهای دانشمندان ایرانی و موفقیت وزارت اطلاعات در دستگیری برخی عوامل ترور‌ها مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
نماینده مردم پاکدشت و عضو فراکسیون اصولگرایان با بیان اینکه تمام وقت جلسه امروز مجمع به گزارش وزیر اطلاعات در خصوص اتفاقات اخیر و سوالهای نمایندگان در این خصوص گذشت، افزود: جلسه مجمع تا وقت نماز مغرب ادامه داشت و در این فرصت بعد از ارائه گزارش از سوی وزیر اطلاعات، نمایندگان سوال‌ها و نظرات خود در خصوص پیشگیری و پیش بینی چنین اتفاقاتی را مطرح کردند.
وی همچنین افزود: در جلسه امروز مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان مکانیزم‌های مقابله با تروریسم و چگونگی حمایت از وزارت اطلاعات برای پیشگیری از وقوع حوادث تروریستی در کشور نیز مطرح شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000