شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کرمی راد:

تحولات لبنان با دخالت آمریکا به سرانجام نمی‌رسد

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه مسائل لبنان و تحولات آن با دخالت های کشورهایی چون آمریکا به سرانجام نمی رسد،گفت: دولت فعلی نمی تواند منافع این ملت را برآورده سازد.
دوشنبه 27 دی 1389 ساعت 11:16

محمد کرمی راد در گفتگو با مهر، با اشاره به اقدام حزب الله لبنان در مقابله با دخالت های خارجی اظهارداشت: تحولات لبنان و اقداماتی که در این کشور در حال شکل گیری است به دنبال سهم خواهی برخی کشورها در ارتباط با لبنان است.

وی ادامه داد: کشورهایی که نمی خواهند ثبات در لبنان حاکم باشد منافع آنها ایجاب می کند در رابطه با لبنان جو را مسموم کنند و از این مسیر منافع خود را تامین کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: اتفاق 14 مارس و پیگیری های انجام شده درخصوص ترور رفیق حریری و افشاگری سید حسن نصرالله تاثیر مثبتی در اقشار مختلف لبنان گذاشت و مسیر رسیدگی به پرونده ترور را دگرگون کرد.

وی گفت: جوی که علیه مقاومت راه انداخته بودند خلاف واقع بود آنها ادعا می کردند که دست مقاومت و حامیانش در ترور رفیق حریری نهفته است اما با افشاگری های سید حسن نصرالله دست های نهان آشکار شد و معلوم شد ترور انجام شده از سوی موساد و رژیم صهیونیستی بوده است.

کرمی راد خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی ملاقات سعد حریری با مقامات آمریکا و فرانسه و برخی کشورهای دیگر واکنش وزیران دولت لبنان را در پی داشت که این عده برای مقابله با دخالت های خارجی تصمیم به خروج از کابینه گرفتند.

وی گفت: مسئله لبنان و تحولات آن مطمئنا با دخالت های کشورهایی چون آمریکا به سرانجام نمی رسد و حزب الله تلاش دارد تا این نکته را روشن کند.

نماینده کرمانشاه ادامه داد: حل و فصل مسائل لبنان باید به طریقی باشد که حقوق مردم مقاوم لبنان تامین شود. دولت فعلی نمی تواند منافع این ملت را برآورده سازد و اعتراض حزب الله لبنان هم به همین موضوع است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000