هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حجازی:

دلایل تدوین منشور اصولگرایی باید کاملا شفاف شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
**یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی، با تاکید به اینکه دلایل تدوین منشور اصولگرایی باید کاملا شفاف شود گفت: روشن نبودن این اهادف باعث می شود که نتوان در مورد این مساله به درستی اظهارنظر کرد.
دوشنبه 27 دی 1389 ساعت 15:10

سیدمحمدکاظم حجازی در گفت‌وگو با ایسنا، در ارزیابی از تاکید اصولگرایان بر اهتمام به منشور اصولگرایی گفت: باید ببینیم که دیدگاه متولیان تدوین این منشور چیست و آیا این منشور را برای فضاهای انتخاباتی در نظام مدنظر دارند یا با تدوین آن قصد دارند مودت و وحدت بیشتر را بین مجموعه‌هایی که داعیه عملکرد اصولگرایانه دارند ایجاد کنند.

وی در عین حال اظهار کرد: به نظر می‌رسد تا دلایل تدوین منشور شفاف و روشن نباشد، اظهارنظر پیرامون آن تا حدودی کار را سخت می‌کند.

نماینده مردم همدان در خانه ملت در ادامه در خصوص تاثیر وجود این منشور در انتخابات آینده نیز گفت: اگر هدف از تدوین این منشور این باشد که بخواهیم فضای تصمیم‌گیری در مسائل سیاسی را از یک مبانی درستی برخوردار کنیم این کاراقدام مثبتی است چرا که در این مدل هر اندازه تفکرات مختلف به حیطه تصمیم‌گیری ورود پیدا کند با رعایت آن مبانی، جایگاه‌شان لحاظ خواهد شد و می‌توانند ایفای نقش خود را داشته باشند بدون اینکه اساس و بنیاد کار لطمه ببیند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000