هدر اصلی
1389/10/27 18:42:00
سرویس اقتصادی
نماینده بافت و راور:

تمام راه‌های مواصلاتی شهرستان بافت دو بانده می‌شوند

**نماینده مردم بافت و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: محورهای بافت ـ سیرجان، بافت ـ جیرفت، بافت ـ ارزوییه و بافت ـ کرمان دوبانده می‌شوند.

"محمدتقی بختیاری" در گفتگو با هفته‌نامه «نگارستان» کرمان اظهار داشت:  به زودی عملیات اجرایی 30 کیلومتر از محور بافت ـ کرمان، باند دوم از شهر بافت تا روستای کیسکان آغاز می‌شود.

بختیاری با بیان اینکه دوبانده شدن محورهای بافت به سیرجان، جیرفت و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده، خاطرنشان کرد: اعتبارات این پروژه‌ها پیوست بودجه شده است و عملیات اجرایی این محورها پس از مناقصه و مشاوره آغاز می‌شود.

وی تصریح کرد: کمربندی محور کرمان، سیرجان از حاشیه شرقی رودخانه بافت می‌گذرد و در آبادانی و عمران این شهر نقش مهمی دارد.

نماینده مردم بافت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پس از احداث این محورها شهر بافت در روند توسعه قرار می‌گیرد و اثرات مهمی در رشد و توسعه و ارزش افزوده مستغلات این شهر قابل مشاهده است.

شهرستان سیرجان مدت‌ها از نظر جاده‌های مواصلاتی در بن‌بست قرار داشت و با خدمات ارزشمند انقلاب اسلامی و به ویژه دولت عدالت محور نهم و دهم از انزوا خارج و در حال حاضر دارای چهار محور ارتباطی به مرکز استان، جیرفت و جنوب استان، سیرجان و از طریق محور بافت ـ ارزوئیه به شهرستان حاجی‌آباد و استان هرمزگان متصل است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet