هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با بازدید نمایندگان 120 کشور جهان از تاسیسات هسته‌ای ایران صورت گرفت:

مدیریت افکار عمومی جهان و مقابله با قطعنامه‌های ضد ایرانی

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بازدید نمایندگان 120 کشور جهان از تاسیسات هسته ای کشورمان، معادله غرب در تصویب قطعنامه های ضد ایرانی را برهم زد و منجر به مدیریت افکار عمومی جهان توسط جمهوری اسلامی ایران شد.
سه‌شنبه 28 دی 1389 ساعت 10:45

حسین ابراهیمی نماینده بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به اینکه این نمایندگان در واقع به مثابه شاهدان صلح آمیز بودن فعالیتهای هسته ای ایران هستند،گفت: این دعوت هوشمندانه ناشی از هوشیاری و دیپلماسی بسیار خردمندانه جمهوری اسلامی ایران است که پاسخی به سنگ اندازیهای غرب بر سر راه مذاکرات استانبول می باشد.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با این ابتکار عمل معادله غرب در اعمال قطعنامه های ضد ایرانی را برهم زد اظهار داشت:ایران توانست با این کار مدیریت افکار عمومی جهان را در دست گیرد و طبعاً هدایت افکار عمومی بسیار محقر و تاثیرگذار تر از اعمال تحریمهای ضد ایرانی است.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی اذعان داشت:رفتار غرب و در راس آن آمریکا نشان دهنده آن است که این کشورها ایران هسته ای را پذیرفته اند و در برابر جمهوری اسلامی ایران تسلیم شده اند.

ابراهیمی تصریح کرد:قطعاً دعوت از نمایندگان کشورهای دیگر برای بازدید از تاسیسات هسته ای کشورمان تاثیرات عمیقی را به نفع جمهوری اسلامی ایران بر روند مذاکرات استانبول خواهد گذاشت.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000