هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سنایی با اشاره به جلسه روز گذشته فراکسیون اقتدار ملی خبر داد

بررسی طرح استانی شدن انتخابات و لایحه بودجه در فراکسیون اقتدار ملی

سرویس فراکسیون ها
**دبیرکل فراکسیون اقتدار ملی با اشاره به جلسه روز گذشته فراکسیون متبوعش گفت: در این جلسه بر ضرورت تقویت رویکرد کارشناس به طرح ها و لوایح و در صورت ضرورت اصلاحات آئین نامه ای در مجلس تاکید شد.
سه‌شنبه 28 دی 1389 ساعت 11:50

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در حاشیه جلسه علنی روز سه شنبه 28 دی ماه 89 مهدی سنایی نماینده نهاوند در جمع خبرنگاران پارلمانی حضور یافت و گزارشی را درخصوص جلسه روز گذشته فراکسیون اقتدار ملی و مباحث مطرح شده در آن ارائه داد: دبیرکل فراکسیون اقتدار ملی گفت: در این جلسه مباحث محتلف روز، روند تصویب برنامه پنج ساله و همچنین طرحها و لوایح پیش رو که در صحن مجلس مطرح خواهد شد از جمله لایحه بودجه سالانه و طرح استانی شد-ن انتخابات مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

وی به برنامه های آینده فراکسیون تا پایان سال 1389 اشاره کرد و اظهار داشت: بر این اساس دیدار با شخصیت ها و همچنین برگزاری نشست های علمی و کارشناسی در مورد موضوعات مهم از جمله برنامه های مهم فراکسیون تا پایان سال 89 خواهد بود.

وی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد اساسنامه فراکسیون در سال 1390 مورد بحث و بررسی قرار گیرد و چنانچه لازم باشد تغییراتی متناسب با شرایط کنونی مجلس و کشور در آن ایجاد شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی خاطرنشان ساخت: در این جلسه همچنین بر ضرورت تقویت رویکرد کارشناسی به طرحها و لوایح و در صورت ضرورت اصلاحات آئین نامه ای در مجلس تاکید شد.

فراکسیون اقتدار ملی دارای 50 عضو از میان نمایندگان مجلس و دارای رویکرد میانه و مستقل می باشد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000