هدر اصلی
1389/10/30 11:52:00
سرویس سیاسی
عزت الله دهقان:

دستگیری شبکه جاسوسی وابسته به موساد کار بزرگی بود

**نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگیری شبکه جاسوسی وابسته به موساد در ایران کار بزرگی بود که به همت سربازان گمنام اما‌م زمان(عج) انجام شد.

"عزت‌الله دهقان" ضمن بیان این مطلب به هفته‌نامه بامداد لرستان گفت: انصافاً بر خود لازم می‌دانم به عنوان یک برادر کوچک نماینده مجلس از سربازان عزیز و گمنام امام‌زمان‌(عج) تشکر کنم که دستگیری عوامل ترور و شهید علی‌محمدی واقعاً دست مریزاد داشت. آنها توانستند علی‌رغم پیچیدگی‌هایی که کارهای اطلاعاتی دارد، این شبکه را کشف و به مردم معرفی کنند. این کار بزرگی بود که خود اسرائیل هم اذعان و اعتراف خواهد کرد.

دهقان همچنین درباره رأی اعتماد به دکتر صالحی، سرپرست وزارت امور خارجه، در صورت معرفی به مجلس نیز اظهار داشت: عزل دکتر متکی به آن شکل موجب تکدرخاطر نمایندگان مجلس شورای اسلامی شد و بر این اساس دیدید که 230 نماینده، نامه تشکرآمیزی به ایشان نوشتند. آن عزل شیرینی نبود و هنوز هم آقای صالحی به مجلس معرفی نشده‌اند ولی باتوجه به سوابق دکتر صالحی و تسلط ایشان بر این حوزه بعید نمی‌دانم که در صورت معرفی رأی لازم را بیاورد.

نماینده مردم دورود و ازنا همچنین درباره آخرین اخبار حوزه انتخابیه خود نیز گفت: جلسه‌ای با ستاد بحران و بازسازی در رابطه با زلزله تشکیل شد که مسئولان استانی هم تشریف داشتند و سعی شد اشکالاتی که در این ارتباط پیش آمده، رفع شود. یکی از مهمترین مشکلات ایراد به جواز ساخت مردم است که قرار شد برای پایان کار و شناسنامه ساختمان برای خانواده‌های زلزله‌زده زیاد سخت گرفته نشود. همچنین برای مقاوم‌سازی، وام در دو نوبت در اختیار مردم قرار گیرد و کارها سریع‌تر انجام شود. انصافاً جلسه پرباری بود و آقایان کمک کردند و قول همکاری دادند تا انشاء‌الله هرچه سریعتر مشکلات مردم رفع شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet