هدر اصلی
1389/11/01 14:57:00
سرویس اقتصادی
نماینده نجف آباد:

بسته‌های حمایتی دولت از تولید هنوز به‌دست مردم نرسیده است

**حمید سعادت نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون با اشاره به حمایت دولت از بخش تولید کشاورزی و صنعتی که در قانون هدفمند شدن یارانه‌ها مقرر شده گفت: مراکز تولیدی در حوزه انتخابیه ما نیاز به بسته‌های حمایتی دولت دارند، در انتظار آن هستند ولی هنوز به دستشان نرسیده است.

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت،"حمید سعادت" نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون به روزنامه «نسل فردا» اصفهان گفت:مردم فهیم حوزه انتخابیه نجف آباد، تیران و کرون الحمدلله همکاری خوبی با طرح هدفمندی یارانه‌ها داشته‌اند ولی مسئولان باید از اقشار آسیب‌پذیر و آنهایی که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و نهادهای حمایتی، بهزیستی و خیریه‌ها هستند، حمایت کنند.

وی افزود:اگر چه این طرح موفقی است و خیلی برکات مثبت دارد اما اقشار ضعیف ما حتی قدرت تأمین همان نان اولیه را هم ندارند و باید از اینها حمایت شود کما ‌این که در حمل و نقل عمومی نیز مشکل وجود دارد و دولت موظف است بخشی از درآمد اصلاح قیمت حامل‌های انرژی را که استحصال کرده به بخش حمل و نقل عمومی تزریق کند که متأسفانه فعلاً آن را در شهر خودمان مشاهده نمی‌کنیم و مردم از این بابت هم در فشار هستند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس همچنین درباره زمزمه‌های معرفی دکتر صالحی، سرپرست فعلی وزارت امور خارجه به عنوان وزیر به مجلس برای کسب رأی اعتماد از نمایندگان مردم نیز گفت: ایشان ابتدا باید برنامه شان را بیاورند ولی آن دلخوری عاطفی مجلس از برکناری دکتر متکی هنوز ترمیم نشده است و مجلس هنوز توجیه نشده و همچنان برایش سؤال است که بر چه اساسی این اتفاق رخ داد. غیر از این، برنامه دکتر صالحی باید به جهات ایجابی دیده شود که ظاهراً نیرویی قدر و با سابقه‌ای است.

حمید سعادت همچنین درباره سقوط هواپیمای تهران - ارومیه نیز گفت: ناوگان هواپیمایی ما ضعیف است و به هرحال وزیر راه و دیگر دست‌اندرکاران در این زمینه مسئولند.

وی با اشاره به سخنان حمید بهبهانی، وزیر راه و ترابری که آمار سوانح هوایی در ایران را پایین‌تر از متوسط جهانی اعلام کرده بود نیز اظهارداشت: من نمی‌دانم آقای وزیر با چه قیاسی به این نتیجه رسیده‌اند ولی همین آمار پایین به زعم ایشان هم قابل قبول نیست و ما باید از تکنولوژی روز دنیا بهره‌مند باشیم و ناوگان هوایی مان را بازسازی کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet