روز مجلس
1386/05/17 10:33:00
سرویس کمیسیون ها
کمیسیون انرژی تصویب کرد

کمیته‌های 5 نفره استانی برای برطرف کردن مشکلات سوخت تشکیل می‌شود

براساس تصمیم روز گذشته کمیسیون انرژی در هر استان کمیته‌ای ۵ نفره برای برطرف کردن مشکلات ناشی از سوخت تشکیل می‌شود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، عبدالمجید شجاع عضو کمیسیون انرژی با اعلام این خبر گفت: معاون عمرانی استانداری به عنوان رئیس کمیته، مدیر عامل پخش و پالایش به عنوان نایب رئیس و سه نفر دیگر که از سوی استانداری هر استان معرفی می‌شوند، اعضاء این کمیته را تشکیل می‌دهند.

عضو کمیسیون انرژی در ادامه گفت: مشکلاتی که در هر استان در ارتباط با سوخت به وجود می‌آید مانند در بین راه ماندن وسایل نقلیه، به تعویق افتادن پروژه‌های عمرانی و غیره، در این کمیته مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورت تایید بنزین مورد نیاز در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

شجاع به نقل از نعمت زاده، معاون وزیر نفت که در جلسه کمیسیون انرژی حضور یافته بود، گفت: میزان درخواست کارت المثنی 10 برابر آنچه که برای آن برنامه‌ریزی شده بود درخواست شده است.

 

 وی با اشاره به مشکلات کارت‌های المثنی تصریح کرد: در اختیار نداشتن آدرس افراد باعث شده که صدور این کارت‌ها به تعویق افتد که در آینده نزدیک (حدود 20 روز دیگر) این مشکلات حل می‌شود.

عضو کمیسیون انرژی مشکلات مربوط به عدم وسایل حمل و نقل عمومی در شهرهای کوچک و جایگاه‌های‌ سی.ان.جی را از دیگر مواردی عنوان کرد که در جلسه روز سه‌شنبه این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet