هدر اصلی
1389/11/03 16:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مرندی:

سرپیچی کنندگان از منشور جامعتین اصولگرایی خود را زیر سئوال می برند

**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با ارزیابی مثبت از منشور اصولگرایی جامعتین تاکید کرد: آدم های کج سلیقه و خودخواه در صورتی که به منشور اصولگرایی جامعتین عمل نکنند اصولگراییشان را زیر سئوال خواهند برد.

علیرضا مرندی در گفتگو با مهر، با بیان اینکه منشور اصولگرایی جامعتین بسیار حائز اهمیت است اظهار داشت: این منشور و شاخص هایی که در آن ارائه شده می تواند برای رسیدن به وحدت در بین اصولگرایان تعیین کننده باشد.

وی گفت: جمع عظیمی از جامعه نیز پذیرای چنین منشوری هستند.

وی با بیان اینکه منشور اصولگرایی به نظرات مقام معظم رهبری در تعریف اصولگرایی بسیار نزدیک است، گفت: حضرت آیت الله خامنه ای همواره جذب حداکثری و دفع حداقلی بوده است و هر جا که ممکن است ایشان سعی کرده بر جذب افراد تاکید کند.

مرندی در پاسخ به این سئوال که آیا احتمال می دهد همه گروه های اصولگرا از این منشور تبعیت کرده و راه وحدت را از این مسیر پیگیری کنند، گفت: به هر حال در هر دسته و گروهی عده ای افراد تندرو و یا کندرو وجود دارند.

وی گفت: متاسفانه برخی از این تندروی ها موجب راندن دیگران می شود و برخوردها بسیار ناخوشایند است.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس خاطر نشان کرد: البته معتقدم تندروی ها در جریان اصولگرا در حال کاهش است و تندروهای سابق رفتارشان قابل قبول تر شده است.

وی تاکید کرد: همانطور که تندروی در هیچ کاری معقول به نظر نمی رسد مطمئنا در جریان اصولگرایی نیز تندروی و افراط پسندیده و شایسته نیست.

مرندی خاطر نشان کرد: از آنجا که ما به رهبری حضرت آیت الله خامنه ای معتقدیم باید ابتدا نظرات ایشان را درک کنیم و سپس در همان راه حرکت کنیم. ما نمی توانیم جلوتر از مقتدای خود باشیم.

وی با ابراز امیدواری از اینکه همه جریان های اصولگرا به منشور اصولگرایی عمل کنند و آن را به عنوان یک راهکار اولیه برای رسیدن به وحدت بپذیرند گفت: صرفا آدم های کج سلیقه و خودخواه هستند که ممکن است آن را نپذیرند و در آن صورت سرپیچی کنندگان از منشور اصولگرایی اصولگراییشان را با عمل نکردن به این منشور زیر سئوال می برند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet