ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1389/11/06 14:28:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جلالیان:

اجلاس استانبول دستاوردهای ارزشمندی داشت

**نماینده مردم شهرستان های کنگان، دیر و جم در مجلس شورای اسلامی گفت: اجلاس استانبول و پافشاری جمهوری اسلامی ایران بر دفاع از منافع ملی در مقابل نمایندگان کشورهای ۱+۵دستاوردهای ارزشمندی در عرصه بین الملل برای ما به همراه داشت.

عسکرجلالیان درگفت وگو با ایرنا افزود:فرایند مباحث و مذاکرات اجلاس استانبول نشان می دهد ایران از حق مسلم خود دفاع کرده است.

وی اظهارداشت:کشورهای شرکت کننده در این اجلاس باید به این نتیجه برسند که با منطق و خردمندانه با طرف های مذاکره کننده برخورد کنند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی یادآورشد:در دنیای امروز تحریم جواب نمی دهد و زمان متوسل شدن به اهرم های قدرت منشانه نیز گذشته است.

وی اضافه کرد:کشورهای استکباری باید از موضع قدرت در ارتباط با کشورهای دیگر پایین بیایند و با نگاه تعامل در مدیریت حوزه بین الملل همه کشورها را شریک کنند.

جلالیان ادامه داد:کشورهای مستقل که تابع سیاست های خصمانه استکباری نیستند به این نتیجه رسیده اند که تمام فعالیت های هسته ای جمهوری اسلامی ایران صلح آمیز است.

نماینده مردم کنگان، دیر و جم در مجلس شورای اسلامی یادآورشد:جمهوری اسلامی ایران می تواند درکنار باشگاه هسته ای دنیا به صلح آمیز بودن فعالیت هایی که در این عرصه توسط کشورهای دیگر صورت می گیرد، کمک کند.

وی گفت: مجلس شورای اسلامی نیز از منافع و مصالح کشور در حوزه بین الملل حمایت می کند و هر صدا و ندایی که در این راستا باشد مجلس بدون درنگ پاسخ مثبت خواهد داد.

جلالیان افزود: مجلس همواره از سیاست های نظام در فعالیت های صلح آمیز هسته ای دفاع کرده و تلاش می کند برای اجرایی شدن این سیاست ها روز به روز شاهد تحقق آرمان های ملت و منافع کشور باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet