هدر اصلی
1387/05/20 10:30:00
سرویس کمیسیون ها
با تصویب مجلس

سن برخورداری از بیمه بازنشستگی برای فرزندان ذکور به 22 سال افزایش یافت

نمایندگان مجلس در جلسه علنی روز یکشنبه سن برخورداری از خدمات درمانی برای فرزندان ذکور مشمولین صندوق های بازنشستگی کشوری، لشکری و تامین اجتماعی و سایر صندوق های بیمه و بازنشستگی به شرط عدم اشتغال را به ۲۲ سال افزایش دادند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، لایحه اصلاح سن فرزندان ذکور مشمولین صندوق های بازنشستگی کشوری، لشکری و تامین اجتماعی و سایر صندوق ها در برخورداری از خدمات درمانی پیش از این توسط مجلس اصلاح شده بود.

برمبنای اصلاحیه این قانون که به تصویب مجلس رسید حد نصاب سن برخورداری از خدمات درمانی برای فرزندان ذکور مشمولین صندوق های بازنشستگی کشوری، لشکری، تامین اجتماعی و سایر صندوق های بیمه و بازنشستگی تا زمان اشتغال به کار، افزایش می یابد.

این گزارش می افزاید: این اصلاحیه مورد ایراد شورای نگهبان واقع شد که مجلس برای تامین نظر شورای نگهبان حدنصاب سن برخورداری از خدمات درمانی برای فرزندان ذکور مشمولین صندوق های بازنشستگی را به بیست و دو سال افزایش داد.

براساس تبصره اصلاحی که به تصویب مجلس رسید پس از سن بیست و دو سالگی با کسر 27 هزار ریال و 500 ریال بابت هر فرزند از بیمه گذار فرزندان وی می توانند از خدمات درمانی آن صندوق بهره مند گردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet