سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با تقدیم لایحه بودجه 90 از سوی دولت،

دهقانی: بررسی بودجه بر اساس روند قانونی آغاز می‌شود

سرویس اقتصادی
**عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان این که دولت فردا لایحه بودجه سال 90 را به مجلس تقدیم می‌کند، گفت: بررسی این لایحه روند قانونی خود را طی می‌کند، ضمن این که کل بودجه تا پایان سال قابل بررسی نیست.
شنبه 23 بهمن 1389 ساعت 11:01

"محمد دهقان" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، با بیان این که طبق قانون مسیر بررسی بودجه روشن است، تصریح کرد: بلافاصله بعد از اعلام وصول این لایحه، نمایندگان و کمیسیون‌های تخصصی مجلس 15 روز وقت دارند تا روی بودجه سال 90 کار کنند و نظرها و پیشنهادهای خود را مطرح و اعمال کنند.

به گفته این نماینده، پس از بررسی کمیسیون‌های تخصصی، کمیسیون تلفیق 15 تا 30 روز به طور خاص بودجه را از دیدگان کارشناسی بررسی خواهد کرد.

نماینده مردم چناران و طرقبه تأکید کرد: با توجه به روند قانونی بررسی بودجه، اگر فردا بودجه 90 تسلیم مجلس شود، نمایندگان، کمیسیون‌های تخصصی و کمیسیون تلفیق تا 25 اسفند می‌توانند این لایحه را مطالعه کنند، با این حساب صحن علنی تنها سه روز تا پایان سال زمان دارد تا بودجه را بررسی کند.

دهقان با تأکید بر این که سه روز زمان کافی برای بررسی بودجه در صحن علنی نیست، گفت: باید دید دوستان نماینده برای بررسی بودجه چه نظری دارند و چه مقدار از این لایحه را برای چند ماه اول سال تصویب خواهند کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان این که مشخص است کل بودجه تا پایان سال قابل بررسی نیست، ادامه داد:به نظر می‌رسد باید از چند دوازدهم بودجه استفاده کرد تا دولت در ابتدای سال جدید با مشکل رو به رو نشود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000