هفته دفاع مقدس
1389/11/23 11:32:00
سرویس کمیسیون ها
برای پاسخگویی به سوال های نمایندگان

4 وزیر کابینه به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می روند

**۴ وزیر کابینه دهم هفته جاری برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان مجلس شورای اسلامی و همچنین بررسی نحوه اجرای قانون برنامه پنجم توسعه در وزارتخانه های متبوع خود به کمیسیون آموزش و تحقیقات می روند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "مرضیه وحید دستجردی"، "کامران دانشجو" و "حمیدرضا حاجی بابایی" وزیران بهداشت، علوم  و آموزش وپرورش این هفته به منظور ارائه گزارش و بررسی نحوه اجرای قانون برنامه پنجم توسعه در وزارتخانه های متبوع خود در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس حضور پیدا می کنند. مسعود میرکاظمی وزیر نفت نیز هفته جاری برای توضیح درباره وضعیت تحقیقات و فناوری در وزارت نفت به کمیسیون آموزش می رود.

دانشجو وزیر علوم و تحقیقات و فناوری همچنین روز یکشنبه برای پاسخگویی به سوالات سیدعماد حسینی نماینده قروه، سیدحسین دهدشتی نماینده آبادان و مهدی سنایی نماینده نهاوند در کمیسیون آموزش و تحقیقات حضور پیدا می کند.

حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش نیز روز سه شنبه برای پاسخگویی به سوالات اقبال محمدی نماینده مریوان و سروآباد، سیدرمضان شجاعی کیاسری نماینده ساری و محمدرضا رضایی نماینده جهرم به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می رود.

بررسی بودجه آموزش و تحقیقات در سال 1390، بررسی وضعیت برگزاری امتحانهای نهایی دانش‌آموزان و تأثیر آن در پذیرش دانشجو و ارائه گزارش درمورد آزمون سراسری سال 1390، بررسی انتقال آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای از وزارت آموزش و پرورش به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از مهمترین برنامه های کمیسیون آموزش و تحقیقات در هفته جاری است.

معاون فرهنگی وزارت علوم سه شنبه هفته جاری گزارشی از روند اسلامی شدن دانشگاه ها را در کارگروه آموزش عالی کمیسیون آموزش و تحقیقات ارائه می دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet